Gartraukis Bosch DWA66DM50 kaina
Gartraukis Bosch DWA66DM50 kaina
Bosch DWA66DM50 gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 57.12 eur/mėn |
|
571.18 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
571.18 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis Bosch DWA66DM50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
571.18 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
571.18 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis Bosch DWA66DM50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
588.32 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
588.32 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch DWA66DM50 Serija 4, Prie sienos montuojamas gartraukis, 60 cm, clear glass |
|
629.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
629.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-03 09:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005050925 |
| Gamintojo kodas | dwa66dm50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 43kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami prie sienos |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrai | yra |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 61.7cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48.8cm |
| Svoris | 17.1kg |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Rodyti daugiau | |

































