Gartraukis Bosch DWK81AN60 kaina
Gartraukis Bosch DWK81AN60 kaina
Bosch DWK81AN60 Serija 6, Prie sienos montuojamas gartraukis, 80 cm, skaidrus st.. |
|
729.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
729.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gartraukis Bosch DWK81AN60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 993.0 € |
|
941.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH DWK81AN60 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
685.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
685.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch DWK81AN60 gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 70.65 eur/mėn |
|
706.54 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Prie sienos montuojamas gartraukis Bosch DWK81AN60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
706.54 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
706.54 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Prie sienos montuojamas gartraukis Bosch DWK81AN60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
727.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
727.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch DWK81AN60 Serija 6, Prie sienos montuojamas gartraukis, 80 cm, skaidrus st.. |
|
729.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
729.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gartraukis Bosch DWK81AN60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 993.0 € |
|
941.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005360819 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dwk81an60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 36kwh |
| Energijos klasė | a+ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 51db |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.3w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | -vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | stiklas |
| Riebalų filtrai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | nerūdijančio plieno |
| Apšvietimas | 2x3 |
| Aukštis | 45cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 24kg |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Savybės | recirkuliacija |
| Rodyti daugiau | |































