Blackview N6000SE kaina
Blackview N6000SE kaina
Blackview N6000SE tvirtas išmanusis telefonas, Android 13 mobilusis telefonas, 4..Daugiau |
|
134.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
134.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-14 07:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548317289 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP68 / IP69K |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 3880 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Prekės svoris su pakuote | 450.0 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | MediaTek Helio G99 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | ARM G57 MC2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 4.3 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass 5 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 4 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Nėra |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 208 |
| Speciali apsauga | Pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Vaizdo įrašymo greitis | 720p@120fps |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Ekrano raiška | 540 x 1200 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Palaikomos kalbos | Anglų |
| Blykstė | LED |
| Modelis | N6000SE |
| Priekinė kamera | 16 MP |
| Galinė kamera | 48 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Kilmės šalis | - |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 306 ppi |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |







































