Blackview Color 6 256GB kaina
Blackview Color 6 256GB kaina
Blackview Color 6 4G išmanusis telefonas MediaTek Helio G81 8GB RAM 256GB 6.67″ .. |
|
95.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Telefonas Blackview COLOR 6Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 125.0 € Daugiau |
|
105.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
105.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 22:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548322658 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 4g lte, dual sim (nano), wi‑fi, bluetooth, gps, otg, 3,5 mm ausinių lizdas, fm radijas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekranas | 6.67 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Ekrano raiška | 1600 x 720 |
| Kamera | galinė 50 mp + qvga, af, led blykstė; priekinė 13 mp f/2.0 |
| Pagrindinė kamera | 50mpx |
| Priekinė kamera | 13mpx |
| Blykstė | led |
| Atmintis ir procesorius | 8 gb ram + 16 gb virtuali (iki 24 gb), 256 gb rom, tf iki 2 tb |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2 x 2.0 + 6 x 1.8ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 2000gb |
| Akumuliatorius | 5000 mah, 18 w greitas įkrovimas |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Programinė įranga | doke os 4.1, ai funkcijos (vaizdų redagavimas, teksto/vaizdo/garsų generavimas) |
| Operacinė sistema | android |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, gps, face id |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | + |
| Modelis | color 6 |
| Aukštis | 165.7mm |
| Plotis | 76.5mm |
| Gylis | 8.65mm |
| Svoris | 199.4g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | 4g lte, bluetooth, wi-fi |
| Gamintojo spalva | black |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rodyti daugiau | |



































