Blackview BV4800 SE 64GB kaina
Blackview BV4800 SE 64GB kaina
Išmanusis telefonas Blackview BV4800 SE Rugged Smartphone 4GB/64GB 4G Outdoor Ph..Daugiau |
|
89.00 €
|
Į parduotuvę evelatus.lt |
Blackview BV4800 SEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129.95 € Daugiau |
|
94.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 10:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548321927 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 4g lte, nfc, wi‑fi, bluetooth, gps |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekranas | 6,56 colio hd+ ips, 60/90 hz, 180 hz lietimo dažnis, ~83 % ekrano ir korpuso santykis, apie 450 nitų |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.56 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1612 x 720 |
| Kamera | 16 mp galinė kamera, 8 mp priekinė; ai grožio režimas, 360° panorama, pro režimas |
| Pagrindinė kamera | 16 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led |
| Atmintis ir procesorius | 4 gb ram (+8 gb virtuali) + 64 gb rom; microsd/tf palaikymas iki 2 tb |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 2000gb |
| Akumuliatorius | 5100 mah |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5100mah |
| Budėjimo laikas iki | 816val. |
| Pokalbių laikas iki | 24val. |
| Operacinė sistema | android |
| Kita | mil‑std‑810h, atsparus dulkėms, smūgiams ir ekstremalioms temperatūroms (-20°c ~ +60°c), smart‑k box garsiakalbis |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, nfc, gps, face id |
| Jungties tipas | usb type-c |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | bv4800 se |
| Aukštis | 174.7mm |
| Plotis | 81.5mm |
| Gylis | 13.5mm |
| Svoris | 285g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | 4glte bluetooth, gps, nfc, wi-fi |
| Gamintojo spalva | orange/black |
| Rodyti daugiau | |































