Blackview BV4900 Pro 64GB kaina
Blackview BV4900 Pro 64GB kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (37)
MOBILE PHONE BV4900 PRO/GREEN BLACKVIEW BV4900PROGREEN | 6931548306634 |
|
95.17 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Ecost prekė po grąžinimo Blackview Mobile Phone BV4900 PRO/ORANGE |
Po grąžinimo
|
147.80 €
|
Išparduota1stop.lt |
Kainų kitimo istorija - Blackview BV4900 Pro 64GB

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Blackview BV4900 Pro 64GB
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548306610 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 5.7 |
| Ekrano raiška | 720 x 1440 |
| Pagrindinė kamera | 13mpx |
| Priekinė kamera | 5mpx |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek helio p22 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4096mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Baterijos talpa | 5580mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 10 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | blackview bv4900 pro |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 157.5mm |
| Plotis | 78.1mm |
| Gylis | 13.7mm |
| Svoris | 261g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkroviklis |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |







































