Blackview BV4800 Pro 128GB kaina
Blackview BV4800 Pro 128GB kaina
Blackview BV4800 Pro 4/ 128GB Black/ Orange mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.97 eur/mėn Daugiau |
|
113.80 €
48-49 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 48-49 d.d. |
113.80 €
48-49 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 48-49 d.d. |
Telefonas Blackview BV4800 Pro 4GB/128GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
113.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
113.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Telefonas Blackview BV4800 Pro 4GB/128GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
116.08 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
116.08 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
MOBILE PHONE BV4800 PRO/4/128GB BLACK BLACKVIEW |
|
116.20 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
116.20 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview BV4800 Pro, 4GB/128GB, Black BV4800 PRO BLACK |
|
116.63 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
116.63 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Išmanusis telefonas Blackview BV4800 Pro 4G Dual Sim 4GB RAM 128GB - Black |
|
117.21 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
117.21 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
MOBILE PHONE BV4800 PRO/4/128GB BLACK BLACKVIEW | BV4800 PRO BLACK |
|
117.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
117.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE BV4800 PRO/ 4/ 128GB BLACK BLACKVIEW Mobilieji telefonai |
|
120.83 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
120.83 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Atsparus LTE išmanusis telefonas Gorilla Glass BV4800Pro 6.56″ HD+ 4 GB 128 GB 5.. |
|
121.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Blackview BV4800Pro 4GB/128GB BlackDaugiau |
|
124.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
124.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Smartphone Blackview BV4800 Pro, 4GB RAM, 128GB ROM, BlackDaugiau |
|
124.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
124.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Blackview Rugged BV4800Pro LTE 6.56" HD+IPS 720x1612 60Hz GORILLA GLASS 5 T606 A.. |
|
126.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
126.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview BV4800 PRO 16,7 cm (6.56") Dviguba SIM jungtis Android 14 4G 4 GB 128 ..Daugiau |
|
129.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
129.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE BV4800 PRO/4/128GB BLACK BLACKVIEW |
|
131.84 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
131.84 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Blackview Smartphone BV4800 Pro 4/128GB black |
|
139.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
139.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 15:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548320685 |
| Energijos klasė | c |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.56 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 5 |
| Ekrano raiška | 1612 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 16mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@60fps |
| Procesoriaus tipas | quad-core |
| Procesoriaus dažnis | 1.6ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 1000gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5180mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 14 |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, nfc, gps |
| Jungties tipas | usb type-c |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | blackview bv4800 pro |
| Aukštis | 174.7mm |
| Plotis | 81.5mm |
| Gylis | 13.5mm |
| Svoris | 285g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | 4glte bluetooth, gps, nfc, wi-fi |
| Gamintojo spalva | orange/black |
| Rodyti daugiau | |













































