Blackview Fort 1 128GB kaina
Blackview Fort 1 128GB kaina
Mobilusis telefonas Blackview Fort 1, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.9 € |
|
131.67 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Telefonas Blackview FORT 1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.0 € |
|
131.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
MOBILE PHONE FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
144.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Blackview Fort 1 4/ 128GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.59 eur/mėn |
|
125.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
125.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Telefonas Blackview Fort 1 4GB/128GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
125.90 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
125.90 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Telefonas Blackview Fort 1 4GB/128GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
128.42 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
128.42 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Blackview Fort 1 tvirtas išmanusis telefonas Unisoc T615 4GB RAM 128GB 6.56″ HD+.. |
|
129.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Mobilusis telefonas Blackview Fort 1, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.9 € |
|
131.67 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Blackview Fort 1, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.9 € |
|
131.67 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Telefonas Blackview FORT 1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.0 € |
|
131.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Blackview FORT 1 16,7 cm (6,56") Dviguba SIM kortelė „Android 15“ 4 GB 128 GB 10.. |
|
131.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
131.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEW |
|
133.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
133.80 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview Fort 1, 4GB/128GB, Black FORT1 4/128GB BLACK |
|
134.24 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
134.24 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Išmanusis telefonas FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEW |
|
134.85 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
134.85 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEW |
|
135.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
135.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEW | FORT1 4/128GB BLACK |
|
135.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
135.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
144.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Rugged Smartphone Blackview FORT 1, 6.56" 90Hz AI Display, 10000mAh Battery, 4GB.. |
|
146.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
146.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEW |
|
151.83 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
151.83 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/4/128GB BLACK BLACKVIEW |
|
154.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
154.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548323587 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | tft ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.56 |
| Ekrano raiška | 720 x 1612 |
| Pagrindinė kamera | 16mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30/60fps |
| Procesoriaus tipas | „octa core“ |
| Procesoriaus dažnis | octa-core 2.0 ghzghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | tf |
| Atminties kortelės talpa | up to 2000gb |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li-po) |
| Baterijos talpa | 10.000mah |
| Pokalbių laikas iki | 43val. |
| Operacinė sistema | android 15 |
| Versija | android 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, gps, face id |
| Jungties tipas | otg |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Aukštis | 176.15mm |
| Plotis | 80.1mm |
| Gylis | 17.5mm |
| Svoris | 390g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rodyti daugiau | |








































