Kaitlentė Beko HILG 64222 kaina
Kaitlentė Beko HILG 64222 kaina
Dujinė kaitlentė Beko HILG64222SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206.9 € |
|
159.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beko, plotis 58 cm, juoda - Įmontuojama dujinė kaitlentė |
|
159.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
159.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Dujinė kaitlentė Beko HILG64222SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206.9 € |
|
159.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Beko HILG64222SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206.9 € |
|
159.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Beko HILG64222S kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.67 eur/mėn |
|
159.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Beko, plotis 58 cm, juoda - Įmontuojama dujinė kaitlentė |
|
159.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
159.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Beko HILG 64222 SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 191.0 € |
|
159.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė Gas cooktop Beko HILG64222S (4 fields, juodos spalvos) |
|
160.69 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
160.69 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 00:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842127878 |
| Gamintojo kodas | hilg64222s |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Rodyti daugiau | |




































