Kaitlentė Beko HIC 64401 kaina
Kaitlentė Beko HIC 64401 kaina
Elektrinė kaitlentė Beko HIC64401Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183 € |
|
154.28 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
154.28 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Beko HIC 64401Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 211.0 € |
|
157.55 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama elektrinė kaitlentė BEKO HIC64401Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
159.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė Beko HIC64401NEW |
|
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
BEKO HIC64401 PaviršiusLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
152.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
152.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Stiklokeraminė kaitlentė Beko HIC64401Yra sandėlyje. |
|
152.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
152.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Beko HIC64401Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183 € |
|
154.28 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
154.28 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Beko HIC64401Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183 € |
|
154.28 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
154.28 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Beko HIC 64401Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
154.28 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
154.28 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Kaitlentė Paviršius BEKO HIC 64401 |
|
154.28 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
154.28 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Beko HIC64401 kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.63 eur/mėn |
|
156.27 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
156.27 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Beko HIC 64401Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 211.0 € |
|
157.55 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Stiklokeraminė kaitlentė Beko HIC64401 | HIC 64401 |
|
158.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
158.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojama elektrinė kaitlentė BEKO HIC64401Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
159.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
159.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė Beko HIC64401 |
|
160.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
160.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Beko HIC 64401Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
169.99 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
169.99 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Kaitlentė Beko HIC64401NEW |
|
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 14:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842016509 |
| Gamintojo kodas | hic64401 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6800w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 7.3kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | stiklo keramikos paviršius; valdymas lietimu; likutinės šilumos indikatoriai; apsauga nuo vaikų. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Rodyti daugiau | |

















































