Kaitlentė Beko HII64401MT kaina
Kaitlentė Beko HII64401MT kaina
BEKO indukcinė kaitlentė HII 64401 MT 60cm |
|
246.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
246.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Beko HII64401MT kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.62 eur/mėn |
|
246.24 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Kaitlentė BEKO HII64401MTLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
270.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 14:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842215582 |
| Gamintojo kodas | hii64401mt |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 5.2cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 9.8kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | laikmatis, indų atpažinimo sistema, apsauga nuo perkaitimo, easyclean |
| Rodyti daugiau | |







































