Kaitlentė Beko HII64720QUF2T kaina
Kaitlentė Beko HII64720QUF2T kaina
Beko HII64720QUF2TKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 407.0 € |
|
292.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Beko HII64720QUF2TKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
292.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kaitlentė BEKO Hob HII64720QUF2T Induction Number of burners/cooking zones 4 ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
321.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Beko HII64720QUF2TKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 407.0 € |
|
292.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Beko HII64720QUF2TKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
292.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Beko HII64720QUF2TKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
292.80 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Indukcinė kaitlentė Beko HII64720QUF2TPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
292.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
292.80 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Kaitlentė BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones.. |
|
292.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
292.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
292.90 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
294.30 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
295.72 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
298.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
298.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
298.57 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
304.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Kaitlentė BEKO indukcinė HII64720QUF2T 4 zonų jutiklinis valdymas laikmatis juod.. |
|
308.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
312.79 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
313.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
313.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kaitlentė BEKO Hob HII64720QUF2T Induction Number of burners/cooking zones 4 ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
321.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Indukcinė kaitlentė Beko HII64720QUF2TIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
321.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
321.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BEKO Hob | HII64720QUF2T | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
334.87 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
334.87 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Beko HII64720QUF2T indukcinė kaitlentė, 4 kaitvietės, 2 Flexizone, juoda |
|
419.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 13:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842549601 |
| Gamintojo kodas | hii64720quf2t |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.8cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Rodyti daugiau | |
































