Kaitlentė Beko HILG64225S kaina
Kaitlentė Beko HILG64225S kaina
Beko HILG64225SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.0 € |
|
171.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
171.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dujinė kaitlentė BEKO HILG64225SKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
175.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dujinė kaitlentė Beko HILG64225SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219.9 € |
|
175.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beko HILG64225S kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.10 eur/mėn |
|
171.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dujinė kaitlentė Beko HILG64225SPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
171.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
171.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Beko HILG64225SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.0 € |
|
171.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
171.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dujinė kaitlentė Beko HILG64225SIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
171.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
171.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Kaitlentė BEKO HILG64225SNemokamas pristatymas |
|
172.10 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
BEKO HILG64225S PaviršiusLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
172.70 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
172.70 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Dujinė kaitlentė BEKO HILG64225SKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
175.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dujinė kaitlentė Beko HILG64225SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219.9 € |
|
175.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Beko HILG64225SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219.9 € |
|
175.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kaitlentė BEKO HILG64225S |
|
179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė BEKO HILG64225S |
|
215.62 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
215.62 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842127908 |
| Gamintojo kodas | hilg64225s |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Išplėsta kaitvietė | Nėravnt. |
| Kaitlentės tipas | Dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | 4.6cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 13kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | Ketaus |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |
































