Kaitlentė Beko HII64205MTB kaina
Kaitlentė Beko HII64205MTB kaina
Beko HII64205MTB kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 48.30 eur/mėn |
|
289.79 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Beko HII64205MTB kaitlentė |
|
289.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
289.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Beko HII64205MTBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 392.0 € |
|
351.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 01:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842283413 |
| Gamintojo kodas | 7757189222 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Aukštis | 52cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 51cm |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Laikmatis | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | su rėmu |
| Rodyti daugiau | |






















