Viryklė Beko FSG52020FX kaina
Viryklė Beko FSG52020FX kaina
Dujinė viryklė su dujine orkaite Beko FSG52020FXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
253.01 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beko FSG52020FXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 293.0 € |
|
253.01 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Beko, 60 L, plotis 50 cm, nerūdijančio plieno - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
269.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Beko FSG52020FX Pastatoma viryklė Dujos Dujinė Nerūdijančiojo plieno |
|
253.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
253.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Beko FSG52020FXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
253.01 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Beko FSG52020FXKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
253.01 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Beko FSG52020FXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 293.0 € |
|
253.01 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dujinė viryklė BEKO FSG52020FX |
|
253.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
253.01 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Beko FSG52020FXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
269.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
269.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Beko FSG52020FXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
269.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
269.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Beko, 60 L, plotis 50 cm, nerūdijančio plieno - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
269.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Beko FSG52020FX cooker Freestanding cooker Gas Inox |
|
276.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
276.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BEKO Gas Cooker FSG52020FX, Width 50cm, Inox |
|
299.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
299.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Beko Dujinė Viryklė 7786982126 |
|
369.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
369.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 00:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842165078 |
| Gamintojo kodas | fsg52020fx |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su dujine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 41.5kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 60l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | cilindrinės rankenėlės |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |











































