Gartraukis AEG DGB2531M kaina
Gartraukis AEG DGB2531M kaina
Gartraukis AEG DGB2531MTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
148.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis AEG 3000 serija DGB2531M, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € |
|
165.60 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
165.60 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Montuojamas gartraukis AEG DGB2531MPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
147.98 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
147.98 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
AEG DGB2531M montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.80 eur/mėn |
|
148.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
148.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Gartraukis AEG DGB2531MTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
148.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis AEG DGB2531MYra sandėlyje. |
|
149.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
149.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis AEG DGB2531M |
|
151.75 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
151.75 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Montuojamas gartraukis AEG DGB2531MIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
152.42 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
152.42 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Gartraukis AEG DGB2531M | AE010001 |
|
159.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
159.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis AEG DGB2531M |
|
159.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
159.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis AEG 3000 serija DGB2531M, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € |
|
165.60 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
165.60 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis AEG 3000 serija DGB2531M, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € |
|
165.60 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
165.60 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 17:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 7332543611683 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dgb2531m |
| Energijos sunaudojimas per metus | 83kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 8.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 48.6lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 55.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | e |
| Minimalus oro srautas | 195m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 440m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 67db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.01w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.01w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 24.5cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 6.2kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Rodyti daugiau | |























































