Gartraukis Allenzi S5 Massimo 60B kaina
Gartraukis Allenzi S5 Massimo 60B kaina
ALLENZI S5 Massimo 60 B GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
189.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
189.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Allenzi S5 Massimo 60 B gartraukisNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
199.00 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
ALLENZI S5 Massimo 60 B |
|
239.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
239.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-12 00:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8001120817815 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | s5 massimo 60 b |
| Energijos sunaudojimas per metus | 50.6kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 71 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 302m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 850m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 650m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | cinkuotas plienas |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 23cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 25.8cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Matmenys | 600 x 258 x 230mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | 1m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























