Gartraukis Allenzi GL PLUS 50 kaina
Gartraukis Allenzi GL PLUS 50 kaina
Allenzi GL50 PlusKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.0 € Daugiau |
|
137.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis ALLENZI GL50 PLUS LEDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249 € |
|
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi GL50 WHITE PLUS LED | AI885 |
|
127.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
127.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
ALLENZI GL50 PLUS WHITE Gartraukis - Turime sandėlyjeLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! Daugiau |
|
129.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
129.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi GL 50 WHITE PLUS LEDYra sandėlyje. |
|
129.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
129.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Allenzi GL50 PlusKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.0 € Daugiau |
|
137.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Allenzi GL50 Baltas PLUS LEDDaugiau |
|
137.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
137.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
ALLENZI GL50 PLUS LED |
|
179.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
179.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Allenzi GL50 PLUS LED gartraukisNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė Daugiau |
|
180.00 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
Įmontuojamas gartraukis ALLENZI GL50 PLUS LEDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249 € |
|
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 18:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 0656272817084 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gl50 plus led |
| Energijos sunaudojimas per metus | 106.3kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 15.7 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 24.3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 91.2 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 300m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 700m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50-67db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 490m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 31.5cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Matmenys | 315 x 492 x 277mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | filtro užterštumo indikatorius., led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |




































