Gartraukis Allenzi S5 Massimo 60 IX kaina
Gartraukis Allenzi S5 Massimo 60 IX kaina
ALLENZI S5 Massimo 60 IX GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
195.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
195.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Gartraukis „Allenzi S5 Massimo 60 IX“Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
197.89 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
197.89 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Allenzi S5 Massimo 60 IX gartraukisNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
199.00 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
Gartraukis „Allenzi S5 Massimo 60 IX“Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
203.83 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
203.83 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Gartraukis Allenzi Massimo 60 IX | AL1107 |
|
205.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
205.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Allenzi S5 Massimo 60 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.09 € |
|
207.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Allenzi Massimo 60 IX |
|
207.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
207.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis ALLENZI S5 Massimo 60 IXYra sandėlyje. |
|
209.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
209.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
ALLENZI S5 Massimo 60 IX |
|
239.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
239.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8004990240004 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | s5 massimo 60 ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | 50.6kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 71 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 302m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 850m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 650m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | cinkuotas plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 23cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Matmenys | 600 x 258 x 230mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | laikmatis, booster funkcija, anglies filtrai užsakomi atskirai, filtro užterštumo indikatorius., led apšvietimas |
| Laido ilgis | 1m |
| Rodyti daugiau | |

































