Gartraukis Tecnowind FLEX 60 kaina
Gartraukis Tecnowind FLEX 60 kaina
Tecnowind FLEX 60 BLACK A CLASS gartraukisNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė Daugiau |
|
195.00 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
Tecnowind FLEX 60 A CLASS IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 260.69 € Daugiau |
|
209.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Tecnowind FLEX 60 Juodas A CLASS |
|
209.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
209.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-10 16:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | flex 60 a class ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | 48kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 71 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 299m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 800m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 59db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 115cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, led apšvietimas |
| Laido ilgis | 1m |
| Rodyti daugiau | |

















