Gartraukis Allenzi CH 111P kaina
Gartraukis Allenzi CH 111P kaina
ALLENZI CH111 P |
|
339.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-17 11:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8000965231695 |
| Gamintojo kodas | ch 111 black 60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 115kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 15.6 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 38lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 80.7 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 348m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 595m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 43-61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.48w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami į spintelę |
| Recirkuliacija | yra |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Aukštis | 28.5cm |
| Plotis | 51.8cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Matmenys | 516 x 276mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | 1m |
| Rodyti daugiau | |























