Viryklė AEG CCB6446ABM kaina
Viryklė AEG CCB6446ABM kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-07-30 17:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543762750 |
| Gamintojo kodas | ccb6446abm |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 50kg |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |

































