Apple iPad Air 11 2025 128GB kaina
Apple iPad Air 11 2025 128GB kaina
iPad Air 11" (M3) Wi-Fi 128GB - Space GrayiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
599.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Planšetinis kompiuteris iPad Air 11" Apple M3 Wi-Fi 128GB - Blue MC9X4HC/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729.0 € Daugiau |
|
615.13 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
615.13 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M3 Wi-Fi MC9X4HC/A, 11", 8GB/128GB, mėlyn..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € Daugiau |
|
628.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Apple iPad Air 11 128GB 7th Gen. (2025) WIFI space gray | MC9W4TY/A | 0195949997..Daugiau |
|
524.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Apple iPad Air 11 M3 Wi-Fi 128GB (spaceGray) | MC9W4TY/A | 0195949997341Daugiau |
|
525.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Tablet Apple iPad Air 11 7 Gen (2025) M3 128GB WiFi - Space Grey | MC9W4TY/A | 1..Daugiau |
|
539.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Apple iPad 11-inch Air Wi-Fi 128GB - BlueDaugiau |
|
542.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
542.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Apple iPad Air 11 (2025) Wi-Fi, 128GB, Space Gray MC9W4TY/ADaugiau |
|
546.03 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
546.03 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Planšetė Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi 128GB Purple MCA04HC/AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
553.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
553.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Planšetė Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi 128GB Purple MCA04HC/ANemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
553.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
553.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
iPad Air 11" M3 Wi-Fi 128GB Space Gray (2025) - MC9W4HC/ADaugiau |
|
569.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
569.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Apple iPad Air 11" M3 Wi-Fi 128GB Blue MC9X4HC/ A planšetinis kompiuteris6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 95.72 eur/mėn Daugiau |
|
574.30 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Apple iPad Air 11" Apple M3 Wi-Fi 128GB - Space Grey - MC9W4HC/ADaugiau |
|
579.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
579.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
iPad Air 11" (M3) Wi-Fi 128GB - Space GrayiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
599.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple | iPad Air | 11 " | Blue | IPS | 2360 x 1640 pixels | Apple M3 | 8 GB | 12..Daugiau |
|
605.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
605.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air 11" MC9X4HC/A M3 8GB 128GB Wi-Fi iPadOS m..Daugiau |
|
612.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Apple | iPad Air | 11 " | Blue | IPS | 2360 x 1640 pixels | Apple M3 | 8 GB | 12..Daugiau |
|
614.53 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Apple | iPad Air | 11 " | Blue | IPS | 2360 x 1640 pixels | Apple M3 | 8 GB | 12.. |
|
614.53 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad Air 11" M3 128GB Wi-Fi 2025 PurpleDaugiau |
|
615.00 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
Planšetinis kompiuteris iPad Air 11" Apple M3 Wi-Fi 128GB - Blue MC9X4HC/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729.0 € Daugiau |
|
615.13 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
615.13 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple | iPad Air | 11 " | Blue | IPS | 2360 x 1640 pixels | Apple M3 | 8 GB | 12..Daugiau |
|
620.94 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
620.94 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M3 Wi-Fi MC9X4HC/A, 11", 8GB/128GB, mėlyn..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € Daugiau |
|
628.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M3 Wi-Fi MC9X4HC/A, 11", 8GB/128GB, mėlyn..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € Daugiau |
|
628.80 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Apple iPad Air | 11 " | Space Grey | Liquid Retina | Apple M3 | 128 GB | Wi-Fi |.. |
|
632.25 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Apple iPad Air 11.0 (2025) Wi-Fi 128GB Be įkroviklio Mėlynas EU MC9X4 - TIK DĖŽU.. |
|
670.95 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Apple | iPad Air | 11 " | Blue | IPS | 2360 x 1640 pixels | Apple M3 | 8 GB | 12..Daugiau |
|
679.52 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad Air 11" M3 128GB Wi-Fi Space GreyNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
729.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 12:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Apple |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 195949986154 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 2360 x 1640 |
| Ekrano tipas | liquid retina |
| Vidinė atmintis | 128 gb |
| Operacinės sistemos versija | ipados 18 |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | ipados 18 |
| Baterijos tipas | lithium polymer (lipo) |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Fotografavimo galimybė | + |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | 802.11 6e |
| GPS | - |
| Procesoriaus tipas | apple m3 |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.460kg |
| SIM | - |
| Skambinimo funkcija | - |
| Jungties tipas | usb-c |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis |
| Gamintojo kodas | ipad air |
| Kita informacija | touch id viršutiniame mygtuke; „apple pencil“ (2-os kartos) palaikymas; usb‑c (iki 10 gbps); centre stage priekinė kamera |
| Gamintojo procesorius | apple m2 |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | aliumininis korpusas |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 24.76cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 17.85cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Populiariausi modeliai | ipad air |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 30 |
| Rodyti daugiau | |
























































