Apple iPad 11 2025 5G 256GB kaina
Apple iPad 11 2025 5G 256GB kaina
iPad (A16) Wi-Fi + Cellular 256GB - Silver MD7K4HC/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
685.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad 11" Wi-Fi + Cellular 256GB Pink (A16)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
686.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Wi-Fi + Cellular, 11", 4GB/256GB, 5G, geltona..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € Daugiau |
|
686.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
iPad 11" Wi‑Fi + Cellular 256GB - BlueiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
699.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple iPad 11'' (2025), A16, 256 GB, WiFi + Cellular, pink - Planšetinis kompiut..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
APPLE iPad 11 Zoll (11. Gen 2025) Wi-Fi + Cellular 256GB, Silver, MD7K4TY/ADaugiau |
|
640.03 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Apple iPad 11'' WiFi + Cell 256GB 11Gen silber | MD7K4TY/A | 195950105636Daugiau |
|
648.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
APPLE IPAD 11" 256GB WIFI+CELLULAR SILVER MD7K4TY/A | MD7K4TY/A | 0195950105636Daugiau |
|
656.85 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Planšetė Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 256GB - Pink MD7N4HC/ANemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
659.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
659.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 256GB - Yellow - MD7M4HC/ADaugiau |
|
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
659.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Apple iPad 11th Gen A16 256GB Wi-Fi + Cellular Pink MD7N4HC/ A planšetinis kompi..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 65.90 eur/mėn Daugiau |
|
659.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Tablet Apple iPad 10.9'' 11 gen. 256 GB 5G Niebieski (MD7L4HC-A) | MD7..Daugiau |
|
664.90 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Planšetė Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 256GB - Silver MD7K4HC/AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
669.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
669.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple iPad (2025) Wi-Fi + Cellular, 256GB, Blue MD7L4TY/ADaugiau |
|
672.21 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
672.21 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 11 " | Yellow | IPS, Liquid Retina | 2360 x ..Daugiau |
|
675.66 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
iPad (A16) Wi-Fi + Cellular 256GB - Silver MD7K4HC/ATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
685.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad 11" Wi-Fi + Cellular 256GB Pink (A16)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
686.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Wi-Fi + Cellular MD7K4HC/A, 11", 4GB/256GB, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € Daugiau |
|
686.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Wi-Fi + Cellular, 11", 4GB/256GB, 5G, geltona..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 729 € Daugiau |
|
686.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
iPad 11" (A16) Wi-Fi + Cellular 256GB Silver (2025) - MD7K4HC/ADaugiau |
|
689.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
689.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Apple iPad 11 kartos A16 256 GB Wi-Fi + Cellular geltonas MD7M4HC / ADaugiau |
|
689.37 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 11 " | Blue | IPS, Liquid Retina | 2360 x 16..Daugiau |
|
692.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
692.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Apple iPad A16 Wi-Fi + Cellular 11 256GB SølvDaugiau |
|
692.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
692.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 256 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 1..Daugiau |
|
694.56 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 11 " | Pink | IPS, Liquid Retina | 2360 x 16..Daugiau |
|
695.86 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Apple iPad |
|
697.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
697.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
iPad 11" Wi‑Fi + Cellular 256GB - BlueiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
699.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple iPad 11'' (2025), A16, 256 GB, WiFi + Cellular, pink - Planšetinis kompiut..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Planšetė Apple iPad Air Wi-Fi + Cellular MD7L4HC/A 11" IPS Liquid Retina 256GB 5..Daugiau |
|
700.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Apple iPad | 11 " | Silver | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | 256 GB | Wi-Fi.. |
|
702.62 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Planšetiniai kompiuteriai Apple Apple iPad 11 Wi-Fi + Cellular 256GB (silber) 1.. |
|
709.00 €
|
Į parduotuvę evelatus.lt |
Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 256GB - Yellow | AppleDaugiau |
|
710.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
710.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 11 " | Pink | IPS, Liquid Retina | 2360 x 16..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
720.92 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
720.92 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Apple iPad | 11 " | Silver | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | 256 GB | Wi-Fi..Daugiau |
|
722.88 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Apple iPad | 11 " | Silver | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | 256 GB | Wi-Fi.. |
|
743.15 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Planšetiniai kompiuteriai Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 256GB - YellowDaugiau |
|
869.07 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 00:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APPLE |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 195950105957 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 2360 x 1640 |
| Ekrano tipas | liquid retina |
| Vidinė atmintis | 256 gb |
| Operacinės sistemos versija | ipados 18 |
| 5G | + |
| 4G | + |
| 3G | + |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | ipados 18 |
| Baterijos tipas | li-po |
| Budėjimo laikas iki | 67val. |
| Fotografavimo galimybė | + |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | apple a14 bionic |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.477kg |
| SIM | esim |
| Skambinimo funkcija | + |
| Matmenys | 248.6 x 179.5 x 7.0 mm |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, displayport; magnetic connector |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | kabelis, Įkroviklis |
| Gamintojo kodas | ipad |
| Kita informacija | touch id viršutiniame mygtuke; „center stage“ priekinėje kameroje; suderinamas su „apple pencil (1st gen)“ (per usb‑c adapterį); suderinamas su „magic keyboard folio“. |
| Gamintojo procesorius | apple a14 bionic |
| Grafinis išdėstymas | apple gpu (4-core graphics) |
| Palaikomos technologijos | touch id, facetime video, facetime audio, center stage, three‐axis gyro, accelerometer, barometer, ambient light sensor |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | glass front, aluminum back, aluminum frame |
| Aukštis | 24.86cm |
| Gylis | 0.7cm |
| Plotis | 17.95cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | ipad a16 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rodyti daugiau | |



















































