Apple iPad 11 2025 5G 128GB kaina
Apple iPad 11 2025 5G 128GB kaina
iPad (A16) Wi-Fi + Cellular 128GB - Yellow MD7H4HC/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589.0 € Daugiau |
|
551.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad 11" Wi-Fi + Cellular 128GB Blue (A16)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
558.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Wi-Fi + Cellular MD7G4HC/A, 11", 4GB/128GB, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € Daugiau |
|
558.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
iPad 11" Wi‑Fi + Cellular 128GB - SilveriDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
569.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple iPad 11'' WiFi + Cell 128GB 11Gen silber | MD7F4TY/A | 0195950104677Daugiau |
|
521.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Apple iPad 11-inch Wi-Fi + Cellular 128GB - Silver | MD7F4TY/A | 195950104677Daugiau |
|
521.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Apple iPad 11 128GB 11th Gen. (2025) 5G silver | MD7F4TY/A | 195950104677Daugiau |
|
522.45 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Apple iPad 11th Gen A16 128GB Wi-Fi + Cellular Silver MD7F4HC/ A planšetinis kom..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 52.72 eur/mėn Daugiau |
|
527.18 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Apple iPad (2025) Wi-Fi + Cellular, 128GB, Silver MD7F4TY/ADaugiau |
|
534.40 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
534.40 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Planšetė Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 128GB - Silver MD7F4HC/ANemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
539.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
539.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 128GB - Yellow - MD7H4HC/ADaugiau |
|
539.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
539.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 1..Daugiau |
|
540.60 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
APPLE iPad 11-inch (11th Generation 2025) Wi-Fi + Cellular 128GB, Blue, MD7G4TY/ADaugiau |
|
541.28 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Apple iPad 11 Wi-Fi+ Cellular - Mobile phone - 128 GBDaugiau |
|
541.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
541.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Planšetė Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 128GB – Geltona |
|
549.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
iPad (A16) Wi-Fi + Cellular 128GB - Yellow MD7H4HC/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589.0 € Daugiau |
|
551.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad 11" Wi-Fi + Cellular 128GB Blue (A16)Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
558.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Wi-Fi + Cellular MD7G4HC/A, 11", 4GB/128GB, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € Daugiau |
|
558.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Wi-Fi + Cellular MD7G4HC/A, 11", 4GB/128GB, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 609 € Daugiau |
|
558.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
„Apple iPad 5G LTE-TDD ir LTE-FDD“ 128 GB 27,9 cm (11 colių) „Wi-Fi 6“ (802.11ax..Daugiau |
|
558.82 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
iPad 11" (A16) Wi-Fi + Cellular 128GB Silver (2025) - MD7F4HC/ADaugiau |
|
559.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
559.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 1..Daugiau |
|
559.13 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Apple | iPad Wi-Fi + Cellular | 11 " | Blue | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 p..Daugiau |
|
561.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Apple | iPad Wi-Fi + Cellular | 11 " | Blue | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 p..Daugiau |
|
564.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
564.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Planšetė Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 128GB - Silver MD7F4HC/AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
565.95 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
565.95 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
iPad 11" Wi‑Fi + Cellular 128GB - SilveriDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
569.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple iPad 11'' (2025), A16, 128 GB, WiFi + Cellular, silver - Planšetinis kompi..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
569.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
569.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air Wi-Fi + Cellular MD7G4HC/A 11" IPS Liquid..Daugiau |
|
571.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Apple | iPad Air Wi-Fi + Cellular | 11 " | Yellow | IPS, Liquid Retina | 2360 x ..Daugiau |
|
573.00 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Apple | iPad Wi-Fi + Cellular | 11 " | Blue | IPS, Liquid Retina | 2360 x 1640 p..Daugiau |
|
573.00 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Apple iPadDaugiau |
|
576.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
576.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Apple | iPad Wi-Fi + Cellular | 11 " | Blue | IPSDaugiau |
|
579.08 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
579.08 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 1..Daugiau |
|
582.83 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Apple iPad | 11 " | Silver | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 128 GB |.. |
|
606.06 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 1.. |
|
677.25 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 1..Daugiau |
|
801.96 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 06:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APPLE |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 195950104516 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 2360 x 1640 |
| Ekrano tipas | liquid retina |
| Vidinė atmintis | 128 gb |
| Operacinės sistemos versija | ipados 18 |
| 5G | + |
| 4G | + |
| 3G | + |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | ipados 18 |
| Baterijos tipas | li-po |
| Budėjimo laikas iki | 720val. |
| Fotografavimo galimybė | + |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | apple a14 bionic |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.477kg |
| SIM | esim |
| Skambinimo funkcija | + |
| Matmenys | 248.6 x 179.5 x 7 mm |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, displayport; magnetic connector |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | kabelis, Įkroviklis |
| Kita informacija | liquid retina ekranas (true tone, ~500 nit), touch id viršutiniame mygtuke, center stage priekinė kamera, suderinamas su apple pencil (usb‑c) ir magic keyboard folio |
| Gamintojo procesorius | apple a14 bionic |
| Grafinis išdėstymas | apple gpu (4-core graphics) |
| Palaikomos technologijos | touch id, facetime video, facetime audio, center stage, three‐axis gyro, accelerometer, barometer, ambient light sensor |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | glass front, aluminum back, aluminum frame |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 248.6cm |
| Gylis | 179.5cm |
| Plotis | 7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | ipad a16 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rodyti daugiau | |


























































