Apple iPad 11 2025 128GB kaina
Apple iPad 11 2025 128GB kaina
Planšetinis kompiuteris iPad (A16) Wi-Fi 128GB - Silver MD3Y4HC/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419.0 € Daugiau |
|
379.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
379.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad 11" Wi-Fi 128GB Silver (A16)Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 419 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad A16 Wi-Fi MD4A4HC/A, 11", 4GB/128GB, mėlyna s..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € Daugiau |
|
395.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
395.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
iPad 11" Wi-Fi 128GB - PinkiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple iPad 11.0 (2025) Wi-Fi 128GB With Charger Blue EU MD4A4Daugiau |
|
343.41 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Apple iPad 11.0 (2025) Wi-Fi 128GB Blue EU MD4A4 | MD4A4LLA | 195950086461Daugiau |
|
346.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
APPLE IPAD 11TH GENERATION 11" 128GB WIFI SILVER MD3Y4TY/A | MD3Y4TY/A | 1959500..Daugiau |
|
352.40 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Apple iPad 11.0 (2025) Wi-Fi 128GB Blue EU MD4A4 | MD4A4LLA | 195950086461Daugiau |
|
352.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Apple iPad (2025) Wi-Fi, 128GB, Silver MD3Y4TY/ADaugiau |
|
359.91 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
359.91 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad 11 2025 WiFi 128GB YelowDaugiau |
|
365.00 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
Apple iPad Tablet 10.9 inch 11th Generation (2025) 128GB WiFi silverDaugiau |
|
365.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
365.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11 colių) Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 PinkDaugiau |
|
367.62 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Apple iPad 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 PinkDaugiau |
|
370.08 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11″) Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 RožinėDaugiau |
|
370.37 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
370.37 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 RožinisDaugiau |
|
376.66 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Planšetė Apple iPad 11" A16 Wi-Fi 128GB - Pink MD4E4HC/ANemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
377.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
377.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple iPad 11" A16 Wi-Fi 128GB - Blue - MD4A4HC/ADaugiau |
|
379.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
379.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Apple iPad 11th Gen A16 128GB Wi-Fi Yellow MD4D4HC/ A planšetinis kompiuteris10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.90 eur/mėn Daugiau |
|
379.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
379.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Planšetinis kompiuteris iPad (A16) Wi-Fi 128GB - Silver MD3Y4HC/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419.0 € Daugiau |
|
379.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
379.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple iPad 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 PinkDaugiau |
|
382.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
382.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Planšetė Apple iPad 11" A16 Wi-Fi 128GB - Yellow MD4D4HC/AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
389.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
389.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad 11" Wi-Fi 128GB Silver (A16)Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 419 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad A16 Wi-Fi MD4D4HC/A, 11", 4GB/128GB, geltona ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 472 € Daugiau |
|
389.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Apple iPadDaugiau |
|
390.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
390.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Apple iPad 128 GB 27.9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 BlueDaugiau |
|
390.60 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad A16 Wi-Fi MD4A4HC/A, 11", 4GB/128GB, mėlyna s..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € Daugiau |
|
395.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
395.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Apple iPad | 11 " | Blue | Liquid Retina | 128 GB | Wi-Fi | Bluetooth | 5.3 | iO..Daugiau |
|
396.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
396.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
iPad 11" Wi-Fi 128GB - PinkiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple iPad 11'' (2025), A16, 128 GB, WiFi, silver - Planšetinis kompiuterisMicrosoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
399.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
399.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad 11" MD4A4HC/A Liquid Retina 128GB Wi-Fi Bluet..Daugiau |
|
401.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Apple iPad | 11 " | Silver | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 128 GB |..Daugiau |
|
403.12 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Apple iPad | 11 " | Yellow | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 128 GB |..Daugiau |
|
403.12 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11 colių) Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 PinkDaugiau |
|
420.12 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Apple iPad | 11 " | Yellow | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 128 GB |..Daugiau |
|
426.37 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Apple iPad 11.0 (2025) Wi-Fi 128GB su krovikliu mėlynas EU MD4A4Daugiau |
|
429.45 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Apple iPad | 11 " | Yellow | Liquid Retina | 2360 x 1640 pixels | A16 | 128 GB |..Daugiau |
|
445.75 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Planšetė Apple iPad 11" A16 Wi-Fi + Cellular 128GB – Geltona |
|
549.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 08:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APPLE |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 195950086171 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 2360 x 1640 |
| Ekrano tipas | liquid retina |
| Vidinė atmintis | 128 gb |
| Operacinės sistemos versija | ipados 18 |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | ipados 18 |
| Baterijos tipas | li-po |
| Budėjimo laikas iki | 720val. |
| Fotografavimo galimybė | + |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Vaizdo didinimas | skaitmeninis |
| Blykstė | - |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| GPS | - |
| Procesoriaus tipas | apple a14 bionic |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.477kg |
| SIM | - |
| Skambinimo funkcija | - |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, displayport; magnetic connector |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | kabelis, Įkroviklis |
| Gamintojo kodas | ipad |
| Kita informacija | touch id viršutiniame mygtuke; true tone ekranas; „apple pencil (usb‑c)“ ir „magic keyboard folio“ palaikymas; dviejų garsiakalbių stereo sistema |
| Gamintojo procesorius | apple a14 bionic |
| Grafinis išdėstymas | apple gpu (4-core graphics) |
| Palaikomos technologijos | touch id, facetime video, facetime audio, center stage, three‐axis gyro, accelerometer, barometer, ambient light sensor |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | glass front, aluminum back, aluminum frame |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 248.6cm |
| Gylis | 179.5cm |
| Plotis | 7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Populiariausi modeliai | ipad a16 |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rodyti daugiau | |































































