Xiaomi Amazfit Bip U Pro kaina
Xiaomi Amazfit Bip U Pro kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (48)
Išmanusis laikrodis Amazfit Bip U Pro Smart watch, GPS (satellite), HD Color Scr.. |
|
55.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Amazfit Bip U Pro Smart watch, GPS (satellite), HD Color Screen, Touchscreen, He.. |
|
55.99 €
|
Išparduota1stop.lt |
Amazfit Bip U Pro Smart watch, GPS (satellite), HD Color Screen, Touchscreen, He.. |
|
59.29 €
|
Išparduotaocpc.lt |
Amazfit Bip U Pro Smart watch, GPS (satellite), TFT LCD, Touchscreen, Heart rate.. |
|
59.61 €
|
Išparduotapenki.lt |
Amazfit Bip U Pro Smart watch, GPS (satellite), HD Color Screen, Touchscreen, He.. |
|
59.90 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Amazfit Bip U Pro Smart watch, GPS (satellite), HD Color Screen, Touchscreen, He.. |
|
61.65 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Kainų kitimo istorija - Xiaomi Amazfit Bip U Pro

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Xiaomi Amazfit Bip U Pro
Informacija
| Prekės ženklas | AMAZFIT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 6972596102021 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.43 |
| Ekrano tipas | tft |
| Ekrano raiška | 320 x 302 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 230mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 216val |
| Išmaniosios funkcijos | aktyvumo priminimai, miego stebėjimas, akselerometras, Širdies ritmo matuoklis, "find my phone" funkcija, pranešimai, apie skambučius ir sms pranešimus, orai, nuotolinis muzikos valdymas, spo2 sensorius, sporto režimai, gps, streso stebėjimas, giroskopas, geomagnetinis jutiklis |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.09cm |
| Plotis | 3.55cm |
| Aukštis | 1.14cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, apyrankė, išmanusis laikrodis |
| Kita informacija | bluetooth, gps |
| Svoris | 31g |
| Jungtys | bluetooth, gps |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |
























































Genutė L.
2022-11-08 13:23:01
geras ,tikrai geras
Minvydas B.
2021-02-28 19:25:03
Įsigijome su žmona po vieną. Ko gero geriausias laikrodis už tokią kainą. Niekuo nenusileidžia brangesniems produktams. GPS tikrai tikslus, mieste signalą pagauna per 5-15 sekundžių, užmiestyje nebandyta. Didelis ciferblatų pasirinkimas, daug sporto programų. Baterija laiko puikiai - kasdien bėgiojant per parą nukrenta ~10%, žmona rečiau išbėga tad jai per parą nukrenta apie 5%. Tiesa nustatytas mažiausias ryškumas, širdies ritmo matavimas kas 30 min. Zepp programa visai nieko, bet aš susinchronizavęs ir su Strava. Nemažai galimybių pasikoreguoti nustatymus. Kartais erzina dirželis ir blizgus ekranas. Žinoma laikrodis neatrodo prabangiai, bet surinktas gana tvirtai ir atrodo patvarus.