eavalyne.lt

eavalyne.lt

            Į parduotuvę
Adresas internete https://www.eavalyne.lt

Informacija apie įmonę

Įmonės pavadinimas: eobuwie.pl S.A.
Įmonės kodas: 970569861
PVM kodas: LT100010657010
Adresas: Nowy Kisielin – Nowa 9, 66-002 Zielona Góra, Polska
Įvertinimas: 2.6/5 (vertinimų: 21)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie eavalyne.lt!

Jolanta Kenstaviciene

Jolanta Kenstaviciene

2020-03-07 23:03:17

Laba, esu pirkus ne vienus batus, bet batai vis pasitaiko ne kokybiski. Nusiuntus jiems batus, atsakymas buna, neyvertintas ir pinigai negrazinti. Siuo metu kaip tik koliojuosi del UGG basuciu, ir niekaip neiseina susitarti, nors matosi brokas ir istisas koju dazymas po avejimo. Atsakymas rastu buna visada Lenku kalba, nors isverstu i Lietuviu kalba, nes atstovai is Lietuvos. Labai gaila, kad taip nesaugo klijentu, ir neina i kompromisa. Si karta teks duoti i vartotoju teisiu tarnyba, nes kantrybe isseko. Su pagarba Jolanta.K

Ar naudingas atsiliepimas?
00
Mantas Palaima

Mantas Palaima

2020-02-22 09:42:59

Pirkau THE NORTH FACE batus žygiams. Po pirmos dienos pasimatė brokas - per daug įleista kniedė beda į pėdos viršų. Užpildžius raštą ir nusiuntus batus eavalynė.lt pinigų negrąžino - mažas defektas bei batai jau padėvėti. Dabar jie stovi lentynoje nes batų taisyklos neapsiima jų taisyti - per sudėtinga. Likau labai kvailoje situacijoje.

Ar naudingas atsiliepimas?
30

Justina

2020-02-06 11:20:34

Užsisakiau batus ir po kelių dienų nuplyšo padas, bet pinigų įmonė negrąžina, nes tai mažareikšmis brokas. Vietoj to, kad pasakytų jog priimė sprendimą taisyti batus, o negrąžinti pinigus, jie patys sutaiso juos ir išsiunčia atgal. Ir tik po išsiuntimo informuoja apie sprendimą.

Ar naudingas atsiliepimas?
20
Eglė Strašinskaitė

Eglė Strašinskaitė

2020-01-16 23:44:47

Gavau visiškai ne tai, kas buvo aprašyme ir nuotraukose. Žiauriai nekokybiški batai, aiškiai matoma, kad padirbinys. Paskaičiau (aišku, per vėlai...) atsiliepimus ir net nežinau, ar verta prasidėti su grąžinimais.

Ar naudingas atsiliepimas?
02

Rug.ile

2020-01-16 16:35:45

Viena prasčiausių pirkimo internetu patirčių. Kai viskas sklandu, atsakoma labai greit ir paslaugiai, tačiau atsiradus trikdžiams nė nesistengiama jų taisyti, reikia nuolat rašyti, kontaktuoti ir maldauti imtis bent minimalių veiksmų siekiant spręsti problemas. Vilkinamas laikas, nulis mandagumo ir melavimas vis prašant laukti. Susisiekus telefonu bei el paštu pateikiami skirtingi atsakymai, pažadama patikslinti ir to nepaisoma. Tikrai atmestinai sprendžia problemas ir veiksmų imasi tik įsikišus Europos vartotojų centrui. Apgailėtina. Gerą vardą labai greitai susigadino. Tikrai nerekomenduoju niekam, nes neduok dieve koks nesklandumas, tada apie batus ar pinigų grąžinimą galima pamiršti... mano atveju pinigų grąžinimas truko virš 2 mėnesių, viskas įvyko dėl to, kad kurjerių tarnyboje pasimetė siunta.

Ar naudingas atsiliepimas?
01
Lukas Čiubačius

Lukas Čiubačius

2020-01-10 09:53:45

Bijojau pirkti pamatęs atsiliepimus, bet iš esmės susidariau nuomonę, jog parduotuvė normali. Užsakytus batus gavau greitai į paštomatą, atrodo originalūs.
Nusiskundimų turbūt daugiausia kyla dėl pirkimo per atstumą, pristatymo niuansų ir nekokybiškos paties gamintojo produkcijos (ant kurios gali užšokti ir normalioje parduotuvėje).

Ar naudingas atsiliepimas?
00
Vilma Guzikauskaitė

Vilma Guzikauskaitė

2020-01-09 13:00:49

Ne kartą pirkau šioje el. parduotuvėje ir visos buvusios patirtys BUVO tikrai geros. Grąžinimas patogus, pristatymas greitas. Bet... Ne veltui yra posakis "gerai kol gerai". Paskutinis apsipirkimas mane, deja, labai stipriai nuvylė. Situacija neišspęsta iki dabar. Pasimovus ant kalėdinės komunikacijos 2019 12 17 įsigijau batus už 262 Eur. Parduotuvės puslapyje buvo skelbiama, kad garantuotas pristatymas iki Kaledų. Negana to, kad prekės iš vis negavau (nežinia dėl kokių priežasčių ji buvo grąžinta siuntėjui manęs nepasiekusi), tai dar ir neatgaunu sumokėtų pinigų (262 Eur). Po pirmųjų mano kreipimųsi buvo patikinta, kad pinigų grąžinimas įvykdytas 01.02. Negavus pinigų ir pareikalavus pavedimo kopijos, buvo atsiųstas refund confirmation, iš kurio paaiškėjo, kad pavedimo (jei jis vis tik buvo toks) data - 01.07. Deja į mano sąskaitą jie neįkrito, o klientų konsultantų atsakymas dėl šios situacijos man: pavedimą mes padarėme ir klausimas uždarytas. Kodėl pinigai neįkrito į sąskaitą - Jūsų problema. Žodžiu aš toliau keliauju į banką su šia problema ir vis dar labai tikiuosi pinigus atgauti... Apie komunikaciją su klientu aš neišsiplėsiu, nes trūksta žodžių tam apibūdinti... Pirma tokia bloga patirtis apskritai.

Ar naudingas atsiliepimas?
51

Austeja

2019-12-20 23:16:25

Bent viena batų parduotuvė, kuri pardavinėja gražius 43 dydžio batus moterims. Siunčiausi ne 1 kartą, į dėžę visada įdedamas lipdukas, kad galėčiau nusiųsti jiems atgal jei netiko. Greitas siuntimas, visada gaunu pranešimą. Man tai geriausia batų parduotuvė!

Ar naudingas atsiliepimas?
11
Том Ка

Том Ка

2019-12-07 11:28:59

Esat ne rimta įmonė

Ar naudingas atsiliepimas?
33
Aušra Aušra

Aušra Aušra

2019-12-06 09:15:35

Šiandien peržiūrėjau savo pirkimų statistiką. Draugauju su šia internetine parduotuve jau 2,5 metų. Pirkau 23 kartus, iš jų 12 siuntinių grąžinau. Bet ne dėl to, kad prekės būtų nekokybiškos, tiesiog turiu problematiškas kojas, be to mano pėda pakankamai siaura, todėl sunku išsirinkti tinkamus batus. Kiek batų dėviu iš šios parduotuvės nei su vienais nebuvo jokių problemų. Batai tikrai kokybiški, pasirinkimas labai platus (ko nerasi jokioje fizinėje parduotuvėje), kainos gal ir aukštos (kaip ir visur), bet dažnai daromos nuolaidos, todėl galima nusipirkti tikrai pigiau. Su grąžinimu nė karto nebuvo jokio nesusipratimo. Maždaug per dvi savaites pinigai yra grąžinami į sąskaitą. Prekių pristatymą labai greitas 1-2 dienos. Priklauso nuo to kokiu dienos metu buvo užsakytos prekės. Kiek teko susisiekti su aptarnaujančiu personalu, visada buvo maloniai bendraujama, galima paklausti smulkiau apie tam tikrą modelį, kuris domina. Žodžiu, nė karto neteko nusivilti šia internetine parduotuve. Tai pati geriausia parduotuvė, kurioje labai platus asortimentas kokio nerasi niekur kitur. Rekomenduoju visiems.

Ar naudingas atsiliepimas?
35
Jūratė Vizbarienė

Jūratė Vizbarienė

2019-11-25 11:44:44

Tikrai nepatariu pirkti šioje e.parduotuvėje, jei reikės susigrąžinti sumokėtus pinigus už nekokybišką avalynę, bus tikrai sunku. Batų padas atsiklijavo po trijų dienų nešiojimo. Jau tris mėn. "žaidžiame" su šia "profesionalia" firmele siuntinėjame nekokybišką avalynę vieni kitiems pirmyn atgal. Tai ne ta forma supildyta grąžinimui, tai permenkas defektas, kad būtų grąžinami pinigai už nekokybišką prekę. Skunde buvo reikalavimas grąžinti pinigus, o jie pataiso prekę ir parsiunčia atgal. Jokios informacijos e.paštu ar telefonu apie ekspertų išvadas ar grąžinimą atgal, tik jau žiūrėk gauni sms, kad batukai vėl atkeliauja pas mane

Ar naudingas atsiliepimas?
54

Samanta

2019-11-16 13:32:37

Užsisakiau batus, ir laukiu ju visa savaite, bet niekas man nepraneša kada juos atsius ir panašiai, susisiekus su jais pasirodo negalima batu pristatyti i pasirinkta paštomata, o jiems visiskai nesvarbu paklausti kliento gal galima pristatyti i kita, jei nebučiau parašiusi jiems tikriausiai taip būtų ir neišsiunte. Pas visiškai nėra komunikacijos su klientu. Labai nusivylusi, niekada daugiau nebepirksiu.

Ar naudingas atsiliepimas?
31
Aleksandras Levčenko

Aleksandras Levčenko

2019-07-29 10:04:39

Jei pirksite batus ir netiks dydis, tai žinokite, kad jums nepakeis į tinkamą dydį, reikės grąžinti batus ir įsigyti kitą dydį darkart. Mano atveju nespėjau nusipirkti kito dydžio tai likau nieko nepešęs. Klientų aptarnavimo specialistai nesugebėjo rezervuoti man tinkamo dydžio ar kitaip padėti suorganizuoti pakeitimą prekės, tad būkite budrūs su pirkimu iš šios parduotuvės.

Pardavinėja iš Lenkijos o Lietuvoje tik klientų aptarnavimo centras tai teisybės nerasite, liksite praignoruoti.

Ar naudingas atsiliepimas?
102
Aistė Kavaliauskaitė

Aistė Kavaliauskaitė

2019-07-15 08:11:08

Gaila, nepasidomėjau atsiliepimais prieš pirkdama. Pirkau basutes, po 2 avėjimo kartų padas įtrūko. Išsiunčiau prekę atgal, tai 2,5 sav. jokių žinių. Susisiekus su jais el. paštu, aiškinomės, sakė dar palaukti. Po kurio laiko pranešė, kad siunta pamesta. Žada grąžinti pinigus, tikiuosi, taip ir bus. Vis tik nerekomenduoju pirkti, nes kokybė prasta, o jei kas negerai, tai gaudyk vėją laukuose. Jau mėnuo praėjo, kai išsiunčiau prekę atgal - tai nei prekės, nei pinigų kol kas.

Ar naudingas atsiliepimas?
92
Eglė Vyšnia Jablonskė

Eglė Vyšnia Jablonskė

2019-06-20 10:41:44

Neapsigaukit ir nepirkit iš šios kontoros batų. Prekės nekokybiškos, o grąžinus batus su defektu jie delsia grąžinti pinigus. Kažkokie mistiniai jų "ekspertai" Lenkijoje nustato, kad trūkumas mažareikšmis ir klientas nieko negali padaryt. Telefonu tik kartoja mes nieko negalim padaryt, nes viskas vyksta Lenkijoje, palaukit dar. Po kelių dienų vėl "palaukit dar keletą dienų".

Ar naudingas atsiliepimas?
101
Airi Da

Airi Da

2019-05-29 03:14:11

Sveiki. Kaip su pinigų grąžinimu? Išsiunčiau prekę atgal 21d šio mėn, o su manim dar niekas nesusisieke jog gavo prekę. Pirmadienį jau dvi sav bus kaip laukiu žinių. Darosi neramu, kad negrąžins.

Ar naudingas atsiliepimas?
82
Diana Jurevičienė

Diana Jurevičienė

2019-05-20 19:13:35

Pirkau šioje parduotuvėje sportinius batus Ralph Lauren. Vaikas avėjo vos 5 kartus ir atsiklijavo aulas, pradėjo atsisluoksniuoti padas. Grąžinau batus ir pasakė, kad siųs gamintojui, tačiau paprašius gamintojo eksperto išvados pasakė, kad turi išversti lietuvių kalbą ir tuomet atsiųs. Po 38 dienų po grąžinimo išvados negavau, patys sutaisė batus ir atsiuntė atgal. Tokios nepagarbos ir melagysčių klientui dar neteko matyti. Kol perki viskas puiku, bet kai grąžini brokuotą prekę, tuomet prasideda cirkas.

Ar naudingas atsiliepimas?
61
Robertas K

Robertas K

2019-05-18 10:49:42

Nusipirkau vasarinę avalynę. Po šešių dienų avėjimo atšoko padas. Deja, čekį neišsaugojau. Įdėčiau nuotrauką, jeigu galima būtų. Tragiška kokybė.

Ar naudingas atsiliepimas?
61

Vilija

2019-03-06 15:39:12

Likau patenkinta sia el. parduotuve ir tikrai visiems rekomenduosiu! Greitas pristatymas, malonus aptarnavimas, prekes kokybiskos, su grazinimo jokiu problemu nebuvo. Puiki internetine parduotuve :)

Ar naudingas atsiliepimas?
314
Kristina Pakarklytė

Kristina Pakarklytė

2019-02-26 12:39:40

Aptarnavimas greitas ir malonus, likau patenkinta. Užsisakinėju jau trečią kartą. Perku vaikui batus iš Eavalyne.lt , apie išmatavimus gaunu detalią informaciją. Rekomenduoju iš savo patirties, nes pirksiu dar ne kartą.

Ar naudingas atsiliepimas?
510

Tatjana

2019-02-22 14:45:11

Sveiki,
Dažnai perku iš eavalyne.lt Labai patogus greitas pristatymas ir nemokamas grąžinimas. Aptarnavimas labai malonus. Keleta kartu teko grąžinti, dėl netinkamo dydžio, pinigai buvo grąžinti be problemų. Tikrai nėra prie ko prisikabinti :) Rekomenduoju eavalyne.lt

Ar naudingas atsiliepimas?
59

Vilija

2019-02-15 16:47:07

Puiki imone, jokiu problemu neturejau, batai kokybiski, labai greitas pristatymas, aptarnavimas super. O kas nezino istatymu del batu grazinimo ar garantijos, tai istatymo nezinojimas neatleidzia nuo atsakomybes :)

Ar naudingas atsiliepimas?
49

Vilija

2019-01-27 19:34:43

Puiki el. parduotuve, prekes kokybiskos ir tikrai originalios, kas rasineja kas po savaites atsiklijavo padas tas tikrai nusisneka, mes nupirkus net ir kinietiskus padai tikrai neatsiklijuoja... Musu pilieciai kaip visada viskuom nepatenkinti. Taigi kokybe puiki, malonus aptarnavimas, greitas pristatymas. Superine el. parduotuve

Ar naudingas atsiliepimas?
37
Mindaugas Jatulis

Mindaugas Jatulis

2019-01-24 15:23:51

Pirkau Bullboxer batus, po savaitės atsiklijavo padas, bet kaip matau čia pas juos normalu.
Nusiunčiau atgal, kad gražintų pinigus, po mėnesio atrašė, kad nusiuntė gamintojui ir gamintojas suklyjavo :D. Kaip jie galėjo mano batus be mano sutikimo sutaisyti?! WTF? Vienu žodžiu daro ką nori.
O buvau toks patenkintas, kad per kelias dienas gauni prekes. Visiem rekomendavau, bet su jais draugystė iki pirmos bėdos. Reikės pasiklausti gamintojo ar jie tikrai tiekia tokią avalynę eavalyne.lt.

Ar naudingas atsiliepimas?
94
Galina Keturkiene

Galina Keturkiene

2019-01-10 15:50:24

Pirkau batus. Po Emu batus po savaites atsiklijavo padas. Norejau susigražinti pinigus prilaukiau 3 savaites, tai pasiule suklijoti. Pirkau Emu ne pirmą kartą, nešiodavom po kelis metus, bet iš evalynes tikrai kaip kinietiška kopija. Dar pirkau Melissa guminius batukus susigundžiau kaina, tai ju buvo nešioti neimanoma, o pirktos kitur melissa basutes superines. Tai spreskit pačios ar noresite nepigiu kopijų.

Ar naudingas atsiliepimas?
81
Jolanta As

Jolanta As

2018-11-28 15:02:21

Batai tobuli, super greitas pristatymas ir gera kaina. rekomenduoju!

Ar naudingas atsiliepimas?
86

Lina

2018-10-27 21:00:40

Pirkau krūvas visokiu batų ir kokybė ir gražinimas tobulas:)

Ar naudingas atsiliepimas?
610
Edita Tia

Edita Tia

2018-10-19 17:40:08

Pirkau Love Moschino batelius, nuplyso padas po savaites, itariu, kinietiska kopija, nes apsiziurejus nera dailiai pagamintas gaminys. Labai nusivylus, reikia buti apdairiems.

Ar naudingas atsiliepimas?
83

Pasidalink savo patirtimi apie eavalyne.lt!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 300 parduotuvių bei 500 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!