eavalyne.lt

eavalyne.lt

            B магазин
Адрес в интернете https://www.eavalyne.lt

Информация о компании

Название компании: eobuwie.pl S.A.
Код предприятия: 970569861
НДС код: LT100010657010
Адрес: Nowy Kisielin – Nowa 9, 66-002 Zielona Góra, Polska
Рейтинг: 2,3/5 (оценки: 27)
Общая оценка
Доставка
Обслуживание
Отзывы, комментарии, мнения
Написать отзыв

- поделитесь опытом о eavalyne.lt!

Rita Žulytė

Rita Žulytė

2020-06-02 20:48:38

Pirkau batus, kurie buvo labai nepatogūs, juo labiau suplyšo po keletos mėnesių. Grąžinau prekę, o už ją pinigų negrąžino. Apgavikų kompanija!!! Pirmą kartą su tokiais susiduriu!

Полезный обзор?
00
Виктория Ветрова

Виктория Ветрова

2020-06-01 21:07:03

Nerekomenduoju pirkti šioje el.parduotuvėje. Padariau užsakymą, prekės laukiau beveik sav., uzsakymo būklė buvo visa laika „Vykdomas”. Po keliu dienų pakeite į „Atšauktas“.
Į el. laiskus neatrašinėja. Pagaliau pavykus susisiekti, pareiškė, kad prekė yra brokuota, atsiųskite savo sąskaitą grązinsime pinigus. Atsiunčiau. Laukiu vėl- tyla. Pinigų nėra, kiek reikės laukt neaišku!


Полезный обзор?
00
Mindaugas Būdas

Mindaugas Būdas

2020-05-21 11:38:59

Nerekomenduoju. Atsiuntė visiškai kitus batus ir nekeičia. Pačiam tenka rūpintis dėl gražinimo ir gaišti brangų laiką.

Полезный обзор?
10
Žygimantas Ramanauskas

Žygimantas Ramanauskas

2020-05-19 17:30:20

Porą savaičių laukiau užsakymo, porą kartų parašiau pasiteiraut kada atveš, vieną dieną atrašo kad pristatys iki savaitės pabaigos, kitą dieną jau užsakymas atšauktas :D dėl pinigų grąžinimo terminų irgi aiškintis pačiam, atšaukimo laiške nieko apie tai nerašo, kadangi mokėjau pavedimu tai reikėjo dar jiem sąskaitos numerį nusiųst, ko žinoma niekas neprašė, nepasiklausčiau pats tai ir nežinočiau. Paklausiau dėl nuolaidos kitam apsipirkimui (už sugaištą laiką) tai klausimą tiesiog ignoravo :D pirmą ir paskutinį kartą bandžiau čia apsipirkt

Полезный обзор?
00
Inga Sonienė

Inga Sonienė

2020-05-18 13:49:36

Nuostabi el. Parduotuvė. Greitas pristatymas ir kokybiška avalynė.

Полезный обзор?
00
Aušra Čebatoriūtė

Aušra Čebatoriūtė

2020-05-12 13:32:10

Norite laiku ir be problemų pristatytos prekės? NEPIRKITE iš čia. Tinklapyje rašoma, kad prekę išsiunčia 72 val. bėgyje, deja, po 11 darbo dienų ji dar nebuvo išsiųsta. Nepaisant to, kad per tą laikotarpį skambinau keletą kartų ir buvau dalinama tuščių melagingų pažadų, toks ištisinis melavimas galiausiai pabaigė mano kantrybę. Pareikalavau užsakymą grąžinti. Praėjus trims dienoms gaunu žinutę, kad prekė atvyko į paštomatą. Ir aiškinimasis vėl tęsiasi... Šiuo metu jau dvi savaites laukiu pinigų grąžinimo, kurį žadėjo atlikti per tris darbo dienas. Tai faktai kalba patys už save.

Полезный обзор?
10
Jovita JJ

Jovita JJ

2020-04-27 20:51:50

Nepirkit iš šių apgavikų. Parduoda nekokybišką avalynę ir atsisako grąžinti pinigus už nekokybiškas prekes.

Полезный обзор?
00
Оксана Кон

Оксана Кон

2020-04-10 14:03:06

Aš grąžinau 2 poros batų, bet gavau tik už vieną porą. Aiškinamės nuo kovo 23d. Pasimetė mano batus,ir aiškina, kad tik vieną porą išsiunčiau. Bet turiu įrodymą, kad siunčiau 2 poras. Skambinant, kiekvieną iš kliento aptarnavimo būro mergina, vis randa naują atsakymą. Vadovės telefoną neduoda. Žada atsakyti raštu, bet nesulaukiu atsakymo. Bandau kreiptis į vartotojų teisės apsaugos tarnybą.

Полезный обзор?
10

Justina

2020-04-02 15:33:35

Pirkau batus ir atsiklijavo padas po dviejų dienų, įmonė nesutinka grąžinti pinigų. Ir bendravo nelabai maloniai dėl šito viso dalyko, tiksliau nelabai bendravo, atsiuntė atgal batus jau paklijuotus, net neinformavo, kad negrąžins pinigų ir patys taisys batus. Tokiu atveju būčiau taisiusi batus LT, o ne siuntusi į Lenkiją, kad per 3 savaites paklijuotu padą. Tai įmonė atrodo normali iki kol nesusiduri su grąžinimais ir brokais.

Полезный обзор?
10
Jolanta Kenstaviciene

Jolanta Kenstaviciene

2020-03-07 23:03:17

Laba, esu pirkus ne vienus batus, bet batai vis pasitaiko ne kokybiski. Nusiuntus jiems batus, atsakymas buna, neyvertintas ir pinigai negrazinti. Siuo metu kaip tik koliojuosi del UGG basuciu, ir niekaip neiseina susitarti, nors matosi brokas ir istisas koju dazymas po avejimo. Atsakymas rastu buna visada Lenku kalba, nors isverstu i Lietuviu kalba, nes atstovai is Lietuvos. Labai gaila, kad taip nesaugo klijentu, ir neina i kompromisa. Si karta teks duoti i vartotoju teisiu tarnyba, nes kantrybe isseko. Su pagarba Jolanta.K

Полезный обзор?
21
Mantas Palaima

Mantas Palaima

2020-02-22 09:42:59

Pirkau THE NORTH FACE batus žygiams. Po pirmos dienos pasimatė brokas - per daug įleista kniedė beda į pėdos viršų. Užpildžius raštą ir nusiuntus batus eavalynė.lt pinigų negrąžino - mažas defektas bei batai jau padėvėti. Dabar jie stovi lentynoje nes batų taisyklos neapsiima jų taisyti - per sudėtinga. Likau labai kvailoje situacijoje.

Полезный обзор?
50

Justina

2020-02-06 11:20:34

Užsisakiau batus ir po kelių dienų nuplyšo padas, bet pinigų įmonė negrąžina, nes tai mažareikšmis brokas. Vietoj to, kad pasakytų jog priimė sprendimą taisyti batus, o negrąžinti pinigus, jie patys sutaiso juos ir išsiunčia atgal. Ir tik po išsiuntimo informuoja apie sprendimą.

Полезный обзор?
30
Eglė Strašinskaitė

Eglė Strašinskaitė

2020-01-16 23:44:47

Gavau visiškai ne tai, kas buvo aprašyme ir nuotraukose. Žiauriai nekokybiški batai, aiškiai matoma, kad padirbinys. Paskaičiau (aišku, per vėlai...) atsiliepimus ir net nežinau, ar verta prasidėti su grąžinimais.

Полезный обзор?
12

Rug.ile

2020-01-16 16:35:45

Viena prasčiausių pirkimo internetu patirčių. Kai viskas sklandu, atsakoma labai greit ir paslaugiai, tačiau atsiradus trikdžiams nė nesistengiama jų taisyti, reikia nuolat rašyti, kontaktuoti ir maldauti imtis bent minimalių veiksmų siekiant spręsti problemas. Vilkinamas laikas, nulis mandagumo ir melavimas vis prašant laukti. Susisiekus telefonu bei el paštu pateikiami skirtingi atsakymai, pažadama patikslinti ir to nepaisoma. Tikrai atmestinai sprendžia problemas ir veiksmų imasi tik įsikišus Europos vartotojų centrui. Apgailėtina. Gerą vardą labai greitai susigadino. Tikrai nerekomenduoju niekam, nes neduok dieve koks nesklandumas, tada apie batus ar pinigų grąžinimą galima pamiršti... mano atveju pinigų grąžinimas truko virš 2 mėnesių, viskas įvyko dėl to, kad kurjerių tarnyboje pasimetė siunta.

Полезный обзор?
31
Lukas Čiubačius

Lukas Čiubačius

2020-01-10 09:53:45

Bijojau pirkti pamatęs atsiliepimus, bet iš esmės susidariau nuomonę, jog parduotuvė normali. Užsakytus batus gavau greitai į paštomatą, atrodo originalūs.
Nusiskundimų turbūt daugiausia kyla dėl pirkimo per atstumą, pristatymo niuansų ir nekokybiškos paties gamintojo produkcijos (ant kurios gali užšokti ir normalioje parduotuvėje).

Полезный обзор?
01
Vilma Guzikauskaitė

Vilma Guzikauskaitė

2020-01-09 13:00:49

Ne kartą pirkau šioje el. parduotuvėje ir visos buvusios patirtys BUVO tikrai geros. Grąžinimas patogus, pristatymas greitas. Bet... Ne veltui yra posakis "gerai kol gerai". Paskutinis apsipirkimas mane, deja, labai stipriai nuvylė. Situacija neišspęsta iki dabar. Pasimovus ant kalėdinės komunikacijos 2019 12 17 įsigijau batus už 262 Eur. Parduotuvės puslapyje buvo skelbiama, kad garantuotas pristatymas iki Kaledų. Negana to, kad prekės iš vis negavau (nežinia dėl kokių priežasčių ji buvo grąžinta siuntėjui manęs nepasiekusi), tai dar ir neatgaunu sumokėtų pinigų (262 Eur). Po pirmųjų mano kreipimųsi buvo patikinta, kad pinigų grąžinimas įvykdytas 01.02. Negavus pinigų ir pareikalavus pavedimo kopijos, buvo atsiųstas refund confirmation, iš kurio paaiškėjo, kad pavedimo (jei jis vis tik buvo toks) data - 01.07. Deja į mano sąskaitą jie neįkrito, o klientų konsultantų atsakymas dėl šios situacijos man: pavedimą mes padarėme ir klausimas uždarytas. Kodėl pinigai neįkrito į sąskaitą - Jūsų problema. Žodžiu aš toliau keliauju į banką su šia problema ir vis dar labai tikiuosi pinigus atgauti... Apie komunikaciją su klientu aš neišsiplėsiu, nes trūksta žodžių tam apibūdinti... Pirma tokia bloga patirtis apskritai.

Полезный обзор?
101

Austeja

2019-12-20 23:16:25

Bent viena batų parduotuvė, kuri pardavinėja gražius 43 dydžio batus moterims. Siunčiausi ne 1 kartą, į dėžę visada įdedamas lipdukas, kad galėčiau nusiųsti jiems atgal jei netiko. Greitas siuntimas, visada gaunu pranešimą. Man tai geriausia batų parduotuvė!

Полезный обзор?
22
Том Ка

Том Ка

2019-12-07 11:28:59

Esat ne rimta įmonė

Полезный обзор?
53
Aušra Aušra

Aušra Aušra

2019-12-06 09:15:35

Šiandien peržiūrėjau savo pirkimų statistiką. Draugauju su šia internetine parduotuve jau 2,5 metų. Pirkau 23 kartus, iš jų 12 siuntinių grąžinau. Bet ne dėl to, kad prekės būtų nekokybiškos, tiesiog turiu problematiškas kojas, be to mano pėda pakankamai siaura, todėl sunku išsirinkti tinkamus batus. Kiek batų dėviu iš šios parduotuvės nei su vienais nebuvo jokių problemų. Batai tikrai kokybiški, pasirinkimas labai platus (ko nerasi jokioje fizinėje parduotuvėje), kainos gal ir aukštos (kaip ir visur), bet dažnai daromos nuolaidos, todėl galima nusipirkti tikrai pigiau. Su grąžinimu nė karto nebuvo jokio nesusipratimo. Maždaug per dvi savaites pinigai yra grąžinami į sąskaitą. Prekių pristatymą labai greitas 1-2 dienos. Priklauso nuo to kokiu dienos metu buvo užsakytos prekės. Kiek teko susisiekti su aptarnaujančiu personalu, visada buvo maloniai bendraujama, galima paklausti smulkiau apie tam tikrą modelį, kuris domina. Žodžiu, nė karto neteko nusivilti šia internetine parduotuve. Tai pati geriausia parduotuvė, kurioje labai platus asortimentas kokio nerasi niekur kitur. Rekomenduoju visiems.

Полезный обзор?
46
Jūratė Vizbarienė

Jūratė Vizbarienė

2019-11-25 11:44:44

Tikrai nepatariu pirkti šioje e.parduotuvėje, jei reikės susigrąžinti sumokėtus pinigus už nekokybišką avalynę, bus tikrai sunku. Batų padas atsiklijavo po trijų dienų nešiojimo. Jau tris mėn. "žaidžiame" su šia "profesionalia" firmele siuntinėjame nekokybišką avalynę vieni kitiems pirmyn atgal. Tai ne ta forma supildyta grąžinimui, tai permenkas defektas, kad būtų grąžinami pinigai už nekokybišką prekę. Skunde buvo reikalavimas grąžinti pinigus, o jie pataiso prekę ir parsiunčia atgal. Jokios informacijos e.paštu ar telefonu apie ekspertų išvadas ar grąžinimą atgal, tik jau žiūrėk gauni sms, kad batukai vėl atkeliauja pas mane

Полезный обзор?
54

Samanta

2019-11-16 13:32:37

Užsisakiau batus, ir laukiu ju visa savaite, bet niekas man nepraneša kada juos atsius ir panašiai, susisiekus su jais pasirodo negalima batu pristatyti i pasirinkta paštomata, o jiems visiskai nesvarbu paklausti kliento gal galima pristatyti i kita, jei nebučiau parašiusi jiems tikriausiai taip būtų ir neišsiunte. Pas visiškai nėra komunikacijos su klientu. Labai nusivylusi, niekada daugiau nebepirksiu.

Полезный обзор?
32
Aleksandras Levčenko

Aleksandras Levčenko

2019-07-29 10:04:39

Jei pirksite batus ir netiks dydis, tai žinokite, kad jums nepakeis į tinkamą dydį, reikės grąžinti batus ir įsigyti kitą dydį darkart. Mano atveju nespėjau nusipirkti kito dydžio tai likau nieko nepešęs. Klientų aptarnavimo specialistai nesugebėjo rezervuoti man tinkamo dydžio ar kitaip padėti suorganizuoti pakeitimą prekės, tad būkite budrūs su pirkimu iš šios parduotuvės.

Pardavinėja iš Lenkijos o Lietuvoje tik klientų aptarnavimo centras tai teisybės nerasite, liksite praignoruoti.

Полезный обзор?
102
Aistė Kavaliauskaitė

Aistė Kavaliauskaitė

2019-07-15 08:11:08

Gaila, nepasidomėjau atsiliepimais prieš pirkdama. Pirkau basutes, po 2 avėjimo kartų padas įtrūko. Išsiunčiau prekę atgal, tai 2,5 sav. jokių žinių. Susisiekus su jais el. paštu, aiškinomės, sakė dar palaukti. Po kurio laiko pranešė, kad siunta pamesta. Žada grąžinti pinigus, tikiuosi, taip ir bus. Vis tik nerekomenduoju pirkti, nes kokybė prasta, o jei kas negerai, tai gaudyk vėją laukuose. Jau mėnuo praėjo, kai išsiunčiau prekę atgal - tai nei prekės, nei pinigų kol kas.

Полезный обзор?
102
Eglė Vyšnia Jablonskė

Eglė Vyšnia Jablonskė

2019-06-20 10:41:44

Neapsigaukit ir nepirkit iš šios kontoros batų. Prekės nekokybiškos, o grąžinus batus su defektu jie delsia grąžinti pinigus. Kažkokie mistiniai jų "ekspertai" Lenkijoje nustato, kad trūkumas mažareikšmis ir klientas nieko negali padaryt. Telefonu tik kartoja mes nieko negalim padaryt, nes viskas vyksta Lenkijoje, palaukit dar. Po kelių dienų vėl "palaukit dar keletą dienų".

Полезный обзор?
101
Airi Da

Airi Da

2019-05-29 03:14:11

Sveiki. Kaip su pinigų grąžinimu? Išsiunčiau prekę atgal 21d šio mėn, o su manim dar niekas nesusisieke jog gavo prekę. Pirmadienį jau dvi sav bus kaip laukiu žinių. Darosi neramu, kad negrąžins.

Полезный обзор?
93
Diana Jurevičienė

Diana Jurevičienė

2019-05-20 19:13:35

Pirkau šioje parduotuvėje sportinius batus Ralph Lauren. Vaikas avėjo vos 5 kartus ir atsiklijavo aulas, pradėjo atsisluoksniuoti padas. Grąžinau batus ir pasakė, kad siųs gamintojui, tačiau paprašius gamintojo eksperto išvados pasakė, kad turi išversti lietuvių kalbą ir tuomet atsiųs. Po 38 dienų po grąžinimo išvados negavau, patys sutaisė batus ir atsiuntė atgal. Tokios nepagarbos ir melagysčių klientui dar neteko matyti. Kol perki viskas puiku, bet kai grąžini brokuotą prekę, tuomet prasideda cirkas.

Полезный обзор?
71
Robertas K

Robertas K

2019-05-18 10:49:42

Nusipirkau vasarinę avalynę. Po šešių dienų avėjimo atšoko padas. Deja, čekį neišsaugojau. Įdėčiau nuotrauką, jeigu galima būtų. Tragiška kokybė.

Полезный обзор?
61

Vilija

2019-03-06 15:39:12

Likau patenkinta sia el. parduotuve ir tikrai visiems rekomenduosiu! Greitas pristatymas, malonus aptarnavimas, prekes kokybiskos, su grazinimo jokiu problemu nebuvo. Puiki internetine parduotuve :)

Полезный обзор?
315
Kristina Pakarklytė

Kristina Pakarklytė

2019-02-26 12:39:40

Aptarnavimas greitas ir malonus, likau patenkinta. Užsisakinėju jau trečią kartą. Perku vaikui batus iš Eavalyne.lt , apie išmatavimus gaunu detalią informaciją. Rekomenduoju iš savo patirties, nes pirksiu dar ne kartą.

Полезный обзор?
510

Tatjana

2019-02-22 14:45:11

Sveiki,
Dažnai perku iš eavalyne.lt Labai patogus greitas pristatymas ir nemokamas grąžinimas. Aptarnavimas labai malonus. Keleta kartu teko grąžinti, dėl netinkamo dydžio, pinigai buvo grąžinti be problemų. Tikrai nėra prie ko prisikabinti :) Rekomenduoju eavalyne.lt

Полезный обзор?
69
1 2

Поделитесь своим опытом о eavalyne.lt!

Будьте активны! Оцените этот продовес, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Общая оценка:
?

Напишыте об опыте покупки в магазине. Ассортимент, цена, удобство и так далее.

Доставка:
?

Напишыте ли продукт доставлен вовремя. Контактирует перед поставкой. Была ли упаковка продукта аккуратным и так далее.

Обслуживание:
?

Напишыте об опыте обслуживания. Как вам ответили на все вопросы. Проинформировали вы вовремя и так далее.

Опишите подробнее об опыте покупки:

Kaina24.lt - торговый портал онлайн. Здесь вы найдете информацию о более чем 300 магазины и 2 000 000 товары. Ищите товаров, оценитe их, сравнитe цены разных продавцов, найдите дешевле и сэкономьте!