Notino.lt

Notino.lt

            Į parduotuvę
Adresas internete https://www.notino.lt
Įvertinimas: 2.8/5 (vertinimų: 8)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie Notino.lt!

Mindaugas Š.

Mindaugas Š.

2023-05-16 13:14:20

Internetiniam puslapyje pasiūlyta labai gera kvepalų kaina - bet išpakavus ir papurškus iš karto aišku, kad praskiesta kažkokiu pigesniu pošlykčiu birzgalu. Pats įpakavimas irgi įtartinas - celofaninė pakuotė truputį 'laisvesnė' negu kad perkant iš normalios parduotuvės. Nesuprantu kaip tokia 'įmonė' veikia tiek metų. Internetinis puslapis lyg ir normalus, su pristatymu viskas ok, bet paskaičius kitų komentarus, ir ypač pačiam susidūrus su 'prekių' kokybe - aišku, kad tiesiog sukčiai, niekaip kitaip nepavadinsi.

Ar naudingas atsiliepimas?
80
juste s.

juste s.

2023-01-16 10:09:26

Palyginus pirkini Notino su isigytu is oficialios parduotuves pasireiske skirtumai, abejoju originalumu

Ar naudingas atsiliepimas?
120
Silvia B.

Silvia B.

2022-11-24 23:45:19

Likau labai patenkina, greitas pristatymas dar ir kvepalu meginuku idejo :))

Ar naudingas atsiliepimas?
12

xegge

2022-11-22 18:10:40

Labai nusivyliau kvepalų kokybe iš ten. Buvo didelė nuolaida nebrangiems kvepalams, ir dar didelio tūrio pakuotei. Atsiėmus ir išbandžius kvepalus po kelių minučių kvapo nebesijaučia visai. Pagal kodą rašo kad 2021-ais metais pagaminta, lyg ir neturėjo būti pasenę kvepalai. Reiškia arba brokas arba padirbti (nors kas čia padirbinės nebrangius mažai žinomus kvepalus). Vienu žodžiu daugiau nepirksiu kvepalų iš Notino, įtariu todėl ir kaina labai maža buvo...vežasi iš neaiškių tiekėjų, kurie atliekas pardavinėja jiems. Kosmetiką ar šiaip higienos prekes perkant iš ten nusiskundimų nebuvo.

Ar naudingas atsiliepimas?
22
Milda U.

Milda U.

2022-01-06 11:41:22

Viskas puikiai! Prekes kokybiskos,pristate laiku bei saugiai supakuotos.Grisiu ir kitiems rekomenduosiu :)

Ar naudingas atsiliepimas?
58

T

2021-12-28 00:20:24

Nerekomenduoju pirkti iš Notino.lt. Siunčia tik per DPD, turėsite labai daug problemų su kurjeriais. DPD siuntų tarnyboje dirba neadekvatūs žmonės, įžeidinėja klientus, turiu nufilmavęs kaip elgiasi, spardo, mėto siuntas. Iš notino.lt siuntą gavau apgadintą, į DPD prisiskambinti praktiškai neįmanoma, patys pabandykite ir įsitikinsite. Klientas jiems neįdomus, įsiminkite tai ir venkite kur tik įmanoma siųsti ir gauti siuntas per juos. Kalbant apie patį notino, tai galite pasiskaityti nemažai straipsnių dėl prekių originalumo. Vienas iš notino klientų gavo patvirtinimą iš Dior, kad pirkta prekė nėra originali. Yra ir daugiau informacijos apie tai. Taip pat didelis minusas, jog notino ne Lietuvoje, todėl sprendžiant klausimus dėl pinigų gražinimo gali kilti rimtų problemų. Jie nurodo, kad yra PVM mokėtojai, bet tokios įmonės rasti nepavyksta. Yra Lietuvoje labai daug įmonių, kurios kvepalus parduoda panašiom ar net geresnėm kainom ir pristato greičiau bei turite visas garantijas.

Ar naudingas atsiliepimas?
3514
Olesia S.

Olesia S.

2021-12-15 20:22:11

Viskas puiku,geros nuolaidos,labai greitai viska pristatę.Viskas labai gražiai ir gerai supakuota.Pirkau kvepalus, bet dar neišbandžiau,taigi, nieko apie kokybę negaliu parašyti. Man tikrai patiko!

Ar naudingas atsiliepimas?
612

GeraKaina

2021-12-07 11:21:06

Patikima parduotuvė įsigyti rečiau Lietuviškose parduotuvėse randamų kvepalų ar kosmetikos. Pirktus kvepalus tikrinau pagal kodą, tikrai originalūs. Siunčia iš Lenkijos, kainos daugumai prekių yra mažesnės nei konkurentų, plius pirkau per Black Friday išpardavimus ir nuolaidos tikrai jautėsi, ne taip kaip kai kuriose parduotuvėse kurios užkelia prieš tai kainą ir tada padaro nedidelę nuolaidą. Pristatymas man buvo nemokamas, tačiau neaišku kokia turi būti minimali užsakymo suma nemokamam pristatymui.

Ar naudingas atsiliepimas?
1121

Pasidalink savo patirtimi apie Notino.lt!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:
Užsakymo Nr:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 700 parduotuvių bei 10 000 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!