Xiaomi 14T 256GB kaina
Xiaomi 14T 256GB kaina
Xiaomi 14T 5G Dual Sim 256GB 12GB RAM (Ekspozic.prekė)Daugiau |
Ekspozicinė
|
311.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
Smartphone Xiaomi 14T 6.67" 256GB Titanium Black |
|
466.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
466.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi 14 T 16.9 cm (6.67) Dual SIM 5G 12 GB 256 GB 5000 mAh Black |
|
473.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
473.48 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi 14T, 256GB, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi 14T, 256GB, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6941812710463 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | xiaomi shield glass / xiaomi longjing glass |
| Ekrano raiška | 2712 x 1220 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50 + 12mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 4k@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-eis |
| Procesoriaus tipas | mediatek dimensity 8300 ultra (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (1x3.35 ghz cortex-a715 & 3x3.20 ghz cortex-a715 & 4x2.20 ghz cortex-a510)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 14 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | - |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | xiaomi 14t |
| Aukštis | 160.5mm |
| Plotis | 75.1mm |
| Gylis | 7.8mm |
| Svoris | 195g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, dėklas, kabelis |
| Senjorams | - |
| Kita informacija | 144hz, dolby vision, hdr10+;67w wired, pd3.0, 100% in 45 min |
| Rodyti daugiau | |














































































BO5T3R
2026-04-03 08:37:58
Vienas i šgeresniu ;)
T B.
2024-09-26 10:19:19
Labai puikus telefonas