Xiaomi 14T Pro 512GB kaina
Xiaomi 14T Pro 512GB kaina
Xiaomi 14T Pro 5G išmanusis telefonas (Atidaryta pakuotė) 512GB BlueIšsimokėtinai už 22.46 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
544.35 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi 14T Pro, 512 GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € Daugiau |
|
799.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Xiaomi 14T Pro 5G Dual Sim 512GB 12GB RAM (Ekspozic.prekė)Daugiau |
Ekspozicinė
|
479.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
Xiaomi 14T Pro 5G išmanusis telefonas (Atidaryta pakuotė) 512GB BlueIšsimokėtinai už 22.46 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
544.35 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Išmanusis telefonas Xiaomi 14T Pro 5G 12/512GB Gray (57294) | MZB0HHFEU | 69418..Daugiau |
|
765.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Smartfon Xiaomi 14T Pro 5G 12/512GB Niebieski (57350) | 57350 | 6941812789353Daugiau |
|
780.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Xiaomi 14T Pro Dual Sim 12/512GB Titan Blue | 57350 | 6941812789353Daugiau |
|
781.95 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Xiaomi 14T Pro, 12GB/512GB, Titan Gray 57294 |
|
784.04 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
784.04 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi 14T Pro, 512 GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € Daugiau |
|
799.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Xiaomi 14T Pro 12/ 512GB Titan Blue mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 81.31 eur/mėn Daugiau |
|
813.12 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi 14T Pro, 512 GB, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 849 € Daugiau |
|
819.95 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Išmanusis Telefonas Xiaomi 14t Pro 12/512GB Titan Blue |
|
974.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
974.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 07:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6941812789407 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 2712 x 1220 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50 + 12mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 8k@24/30fps, 4k@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-eis |
| Procesoriaus tipas | mediatek dimensity 9300+ (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (1x3.25 ghz cortex-x4 & 3x2.85 ghz cortex-x4 & 4x2.0 ghz cortex-a720)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 14 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | xiaomi 14t |
| Aukštis | 160.4mm |
| Plotis | 75.1mm |
| Gylis | 8.4mm |
| Svoris | 209g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, dėklas, kabelis |
| Kita informacija | 144hz, dolby vision, hdr10+; 120w wired, pd3.0, qc4, 100% in 19 min; 50w wireless, 100% in 45 min |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rodyti daugiau | |












































































Mister
2025-08-28 12:24:20
Etot telefon, eto F16 sredi vsex telefonov...