Xiaomi 15T Pro 512GB kaina
Xiaomi 15T Pro 512GB kaina
Mobilusis telefonas Xiaomi 15T Pro 5G, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
629.32 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas XIAOMI 15T Pro 12+512GB Mocha GoldKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 899 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
644.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Xiaomi 15T Pro, 512 GB, juodas - Išmanusis telefonasSudie, mokykla – labas, vasara! Daugiau |
|
669.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
669.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Xiaomi 15T Pro 5G 12/512GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 949.0 € |
|
683.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Xiaomi 15T Pro 12/512GB 5G Black EUDaugiau |
|
628.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
628.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi 15T Pro 5G, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
629.32 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi 15T Pro 5G, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
629.32 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Xiaomi 15T Pro 512GB Gray (Pilkas)Daugiau |
|
641.11 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
641.11 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mobilusis telefonas XIAOMI 15T Pro 12+512GB Mocha GoldKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 899 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
644.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Xiaomi 15T Pro 5G - 12/512GBOficialus Xiaomi atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1-3 d.d. |
|
646.01 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
646.01 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Xiaomi 15T Pro, 12GB/512GB, Gray MZB0KUUEUDaugiau |
|
662.29 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
662.29 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Xiaomi 15T Pro, 512 GB, juodas - Išmanusis telefonasSudie, mokykla – labas, vasara! Daugiau |
|
669.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
669.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Xiaomi 15T Pro 5G Dual SIM 12GB RAM 512GB No Charger Black EU MZB0KUQEU | 68022 .. |
|
674.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Xiaomi 15T Pro 12/ 512GB Mocha Gold mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.90 eur/mėn Daugiau |
|
679.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Telefonas Xiaomi 15T Pro 12GB/512GB Mocha GoldNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
679.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
679.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Smartphone Xiaomi 15T Pro 12/512GB GrayDaugiau |
|
680.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
680.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Xiaomi 15T Pro 5G 12/512GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 949.0 € |
|
683.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Telefonas Xiaomi 15T Pro 12GB/512GB Mocha GoldIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
692.58 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
692.58 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi T15 Pro 17.4 cm (6.83") 12 GB 512GB 5500 mAh Brown |
|
748.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
748.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 05:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6932554447564 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g lte, wi‑fi 7, bluetooth 5.4, nfc, gps/glonass/galileo/beidou, usb type‑c, otg |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.83 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | xiaomi shield glass / xiaomi longjing glass |
| Ekrano raiška | 2670 x 1200 px |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50 + 12mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | dual-led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps |
| Atmintis ir procesorius | snapdragon 8 gen 3, 12 gb ram, 256 gb rom |
| Procesoriaus tipas | mediatek |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Akumuliatorius | 90w laidinis, 50w bevielis, 10w atvirkštinis bevielis |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 5500mah |
| Programinė įranga | xiaomi hyperos (android 14) |
| Operacinė sistema | xiaomi hyperos 2 |
| Versija | xiaomi hyperos |
| Kita | leica optika, ltpo 1–120 hz, dolby vision, hdr10+ |
| Papildomos funkcijos | 5g |
| Jungties tipas | otg, nfc |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | xiaomi 15t pro |
| Aukštis | 152.8mm |
| Plotis | 71.5mm |
| Gylis | 8.2mm |
| Svoris | 193g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Kita informacija | 144hz, dolby vision, hdr10+; 67w wired, pd3.0, 100% in 45 min |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 33 |
| Rodyti daugiau | |




























































