Xiaomi 13 256GB kaina
Xiaomi 13 256GB kaina
Xiaomi 13 5G Dual Sim 256GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė)Daugiau |
Ekspozicinė
|
498.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
Xiaomi 13 - 5G Smartphone - Dual-SIM - RAM 8 GB / Interner Speicher 256 GB - OLE..Daugiau |
|
527.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
527.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Xiaomi 13 5G 8/256GB MZB0D92EU BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1000.8 € |
|
771.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-28 12:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6941812712078 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | - |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | - |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.36 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | xiaomi shield glass / xiaomi longjing glass |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 12 + 10mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | dual-led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 2160p@24/30/60fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm snapdragon 8 gen 2 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos talpa | 4500mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 13 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | xiaomi 13t |
| Aukštis | 152.8mm |
| Plotis | 71.5mm |
| Gylis | 7.98mm |
| Svoris | 189g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkrovėjas, usb kabelis |
| Kita informacija | nanosim |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |


































































Svečias
2024-07-25 18:35:52
Lanai geras ir galingas telefonas
Ignas S.
2023-11-06 22:10:44
Keičiau 2 metų Sony telefoną į xiomi 13, todėl kad kartais neištemdavo batareika dienos, tai šitą būna reikia kraut du kartus į para.
Ugnius L.
2023-10-18 12:16:19
Geras telefonas, kas liečia kamera video 15x, stereo, plokčią ekraną ir baterijos tarnavimą, kaina minusas ir gal kam per mažas.
Evaldas E.
2023-05-24 20:51:58
Geras tel. Turiu. Ir baterija, ekranas super ryskus, kamera wou, zodziu vien pliusai.
Mantas S.
2023-01-31 18:47:34
I Europa ateina vasario - kovo menesi, iki musu ateis po 1-2 men jei ne ilgiau, kaina bus nuo 800 euru
Kiril N.
2023-01-26 09:26:56
Global versija bus vasario pabaigoje
Arvydas T.
2023-01-25 16:36:24
Vokietojoje irgi dar neprekiauja.
Mantas S.
2023-01-22 20:06:31
Jau visa men veluoja ateit iki Lietuvos, bus kaip ir su kitais tel po oficialaus isleidimo pasirodo Lietuvoje tik po pusmecio...