Kaitlentė Whirlpool WL S7960 kaina
Kaitlentė Whirlpool WL S7960 kaina
Whirlpool WL S7960 NEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
286.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WLS7960NEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė Whirlpool Prekė - WLS7960NE |
|
299.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
299.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WL S7960 NEKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
319.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WL S7960 NEDaugiau |
|
286.69 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
286.69 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Whirlpool WL S7960 NEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
286.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WL S7960 NEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
286.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
286.80 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
WHIRLPOOL WL S7960 NE Paviršius |
|
287.13 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
287.13 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Whirlpool WL S7960 NE kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 47.86 eur/mėn |
|
287.13 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WLS7960NEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WLS7960NEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
289.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Whirplool WL S7960 NESiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
295.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Kaitlentė Whirlpool Prekė - WLS7960NE |
|
299.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
299.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WL S7960 NEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
299.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
299.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Indukcinė kaitlentė WLS7960NE Whirlpool |
|
305.51 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
305.51 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Whirplool WL S7960 NE |
|
311.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
311.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WL S7960 NEKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
319.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WL S7960 NE | WL S7960 NE | 8003437238192 |
|
350.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool HOB INDUCTION WL S7960 NE WHP | WL S7960 NE | 8003.. |
|
372.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 09:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8003437238192 |
| Gamintojo kodas | wl s7960 ne |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 9.9kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 18 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | 4 jutikliniai slankikliai kiekvienai zonai, elektroninis laikmatis, liekamojo karščio indikatoriai |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | stop & go |
| Rodyti daugiau | |




















































