Televizorius Sony KD-43X80L kaina
Televizorius Sony KD-43X80L kaina
Televizorius Sony KD-43X80LPAEP LED 43" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
738.87 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
738.87 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Televizorius Sony KD-43X80LPAEP LED 43" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
775.81 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
775.81 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 01:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736150546 |
| Plotis | 96.4 |
| Aukštis | 56.3 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 10.8 |
| Gylis | 6.9 |
| Ekrano įstrižainė | 43 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | 4K HDR Processor X1 |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| Ekrano tipas | LCD |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Gylis su stovu | 28.4 |
| Aukštis su stovu | 63 |
| Svoris be stovo | 10.1 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T |
| „Smart TV" | + |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Gamybos metai | 2023 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| Serija | KD43X80LPAEP |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | Skaitmeninis optinis audio išėjimas |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 33-43" |
| Rodyti daugiau | |













































