Televizorius Sony K-77XR80P kaina
Televizorius Sony K-77XR80P kaina
Televizorius Sony Bravia 8 (K77XR80PAEP) | 77" 4K UHD OLED | Google TV |
|
2649.89 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2649.89 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Televizorius SONY OLED K77XR80B.CEIKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 3499 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2749.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sony Bravia 8, 77", 4K UHD, OLED, tamsiai pilkas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2749.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
2749.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Sony K-77XR80PKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3159.0 € |
|
2861.53 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2861.53 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Sony Bravia 8 K77XR80PAEP, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3119 € |
|
2864.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony K77XR80PAEP televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 264.99 eur/mėn |
|
2649.89 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
2649.89 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Televizorius Sony Bravia 8 (K77XR80PAEP) | 77" 4K UHD OLED | Google TV |
|
2649.89 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2649.89 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sony OLED televizorius | K77XR80P Bravia 8 | 77 | Smart TV | Google TV | 4K UHD |
|
2699.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
Televizorius SONY OLED K77XR80B.CEIKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 3499 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2749.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sony Bravia 8, 77", 4K UHD, OLED, tamsiai pilkas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
2749.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
2749.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Sony K-77XR80PKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3159.0 € |
|
2861.53 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
2861.53 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Sony Bravia 8 K77XR80PAEP, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3119 € |
|
2864.54 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Televizorius Sony Bravia 8 K77XR80PAEP, 77 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3119 € |
|
2864.54 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
TV Set|SONY|77|OLED/4K/Smart|3840x2160|32 GB|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|K7.. |
|
3572.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
3572.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 22:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736159730 |
| Plotis | 122.3 |
| Aukštis | 70.6 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 18 |
| Gylis | 3.7 |
| Ekrano įstrižainė | 77 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K OLED |
| Procesoriaus modelis | XR Processor |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | OLED |
| Modelis | K77XR80PAEP |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 24.8 |
| Aukštis su stovu | 73.2 |
| Svoris be stovo | 17.1 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 50 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-C |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 120 |
| DLNA | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | IF |
| Kilmės šalis | Slovakija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 76-85" |
| Rodyti daugiau | |








































