Televizorius Sony FW-75BZ40L kaina
Televizorius Sony FW-75BZ40L kaina
Monitorius TV Set Sony FW-75BZ40L 75-inch Professional Ekranas |
|
2559.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2559.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Monitorius Sony FW-75BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 75"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2939 € |
|
2567.06 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
SONY FW-75BZ40L Signage Display Digital signage flat panel 190.5 cm (75) LCD Wi-.. |
|
2115.74 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Sony FW-75BZ40L FW-75BZ40L |
|
2436.56 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
2436.56 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Monitorius TV Set Sony FW-75BZ40L 75-inch Professional Ekranas |
|
2559.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2559.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony FW-75BZ40L 75" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 256.50 eur/mėn |
|
2564.95 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Monitorius Sony FW-75BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 75"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2939 € |
|
2567.06 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Monitorius Sony FW-75BZ40L, IPS, 60 Hz, 4K UHD, 75"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2939 € |
|
2567.06 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sony Professional FW-75BZ40L 190,50cm (75) (190,50cm) - schwarz 3840x2160 1xComp.. |
|
2857.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2857.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 13:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 454873615011 |
| Plotis | 168.6 |
| Aukštis | 96.9 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 100 |
| Prekės svoris su pakuote | 43 |
| Svoris | 40 |
| Gylis | 7.2 |
| Ekrano įstrižainė | 75 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Modelis | FW-75BZ40L |
| Garso sistema | Dolby Vision |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Foninis apšvietimas | + |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| „Smart TV" | - |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Ekrano dažnis | 60 |
| Serija | Bravia |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 299 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 111.4 |
| Pakuotės plotis | 182.4 |
| Pakuotės ilgis | 18.7 |
| Televizorių įstrižainė | 66-75" |
| Rodyti daugiau | |




























