Televizorius Sony K-65XR80P kaina
Televizorius Sony K-65XR80P kaina
Televizorius Sony K65XR80PAEP OLED SMART GOOGLE TV |
|
1825.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1825.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius SONY OLED K65XR80PAEPKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 2799 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1899.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sony Bravia 8, 65", 4K UHD, OLED, tamsiai pilkas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1899.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1899.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Sony Bravia 8 K65XR80PAEP, 65 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2199 € |
|
1999.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1999.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony K65XR80PAEP televizoriusIšpardavimas nuo 05.20 iki 05.22 |
|
1749.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1749.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Televizorius Sony K65XR80PB OLED 65" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
1749.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
1749.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Televizorius Sony K65XR80PAEP OLED SMART GOOGLE TV |
|
1825.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1825.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius SONY OLED K65XR80PAEPKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 2799 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1899.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Sony K65XR80PB OLED 65" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
1899.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
1899.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Sony Bravia 8, 65", 4K UHD, OLED, tamsiai pilkas - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1899.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1899.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Sony Bravia 8 K65XR80PAEP, 65 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2199 € |
|
1963.56 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1963.56 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Sony Bravia 8 K65XR80PAEP, 65 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2199 € |
|
1999.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1999.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Téléviseur OLED - Sony - BRAVIA 8 - 65 Pouces - 4K HDR - Google Smart TV - Suppo.. |
|
2430.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2430.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 17:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736159754 |
| Plotis | 144.2 |
| Aukštis | 82.9 |
| Garantija | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 23.2 |
| Gylis | 3.7 |
| Ekrano įstrižainė | 65 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K OLED |
| Procesoriaus modelis | XR Processor |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | OLED |
| Modelis | K65XR80PAEP |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 24.8 |
| Aukštis su stovu | 85.5 |
| Svoris be stovo | 22.3 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 50 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-C |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 120 |
| DLNA | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | IF |
| Kilmės šalis | Slovakija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 56-65" |
| Rodyti daugiau | |









































