Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (52)
Siemens CT636LES1 kavos aparatas Espreso kavos aparatas 2,4 L Visiškai automatin.. |
|
1430.27 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Siemens CT636LES1 kavos aparatas Visiškai automatinis Espreso kavos aparatas 2,4.. |
|
1438.00 €
|
Išparduotafrog.lt |
Siemens CT636LES1 coffee maker Espresso machine 2.4 L Fully-auto CT 636 LES1 |
|
1452.76 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Siemens kavos virimo aparatas CT636LES1 Espreso aparatas 2,4 l Pilnai automatinis |
|
1468.91 €
|
Išparduotaintop.lt |
Įmontuojamas espresso kavos aparatas Siemens CT636LES1 nerūdijančio plieno |
|
1471.60 €
|
Išparduotasoderus.lt |
Siemens CT636LES1 kavos aparatas Espreso kavos aparatas 2,4 L Visiškai automatin.. |
|
1474.45 €
|
Išparduotakmobiles.lt |
Kavos aparatas SIEMENS 4242003645437, 2,4 litrai, 1600 W, Juoda, Automatinis |
|
1500.42 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Siemens CT636LES1 kavos aparatas Espreso aparatas 2,4 L Pilnai automatinis |
|
1533.53 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Superautomatinis kavos aparatas Siemens AG CT636LES1 Juoda 1600 W 19 bar 2,4 L |
|
1629.39 €
|
Išparduotacheapler.com |
Siemens Superautomatic Coffee Maker Siemens AG CT636LES1 Black 1600 W 19 bar 2,4 L |
|
1667.44 €
|
Išparduotavlc.lv |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 04:24
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Kavos aparatas Siemens CT 636 LES1

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kavos aparatas Siemens CT 636 LES1
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4242003645437 |
| Kavos aparato tipas | Įmontuojamas kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1600w |
| Aukštis | 55.8cm |
| Plotis | 55.8cm |
| Gylis | 35.6cm |
| Slėgis | 19bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, karštas pienas, americano, latte |
| Vandens talpa | 2.4l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 500 gg |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis valymas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | elektroninis ekranas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | stiklas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Priedai | arbatinis šaukštelis, indas pienui |
| Kita informacija | tft ekranėlis su interaktyviu meniu; vandens pompos slėgis 19 barų; vandens rezervuaras nuimamas; išankstinis pranešimas apie mažą vandens/kavos pupelių lygį |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |
















































