Kavos aparatas Siemens CT718L1B0 kaina
Kavos aparatas Siemens CT718L1B0 kaina
Įmontuojamas automatinis kavos aparatas Siemens iQ700 CT718L1B0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2699 € |
|
1604.46 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Kavos aparatas SIEMENS CT718L1B0 |
|
1604.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1604.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siemens iQ700 CT718L1B0 įmontuojamas kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
1649.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Siemens Robotas ekspresso kava 19 barų įmontuojamas juodas - CT718L1B0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2286.0 € |
|
1666.63 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SIEMENS CT718L1B0 Kavos aparatasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1589.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1589.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas kavos aparatas Siemens CT718L1B0Yra sandėlyje. |
|
1599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas automatinis kavos aparatas Siemens iQ700 CT718L1B0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2699 € |
|
1604.46 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas automatinis kavos aparatas Siemens iQ700 CT718L1B0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2699 € |
|
1604.46 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Kavos aparatas SIEMENS CT718L1B0 |
|
1604.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1604.46 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L | CT718L1.. |
|
1609.20 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Kavos aparatas SIEMENS CT718L1B0 |
|
1635.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1635.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 LDaugiau |
|
1638.28 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Siemens iQ700 CT718L1B0, Espresso machine, 2.4 L, Coffee beans, Built-in grinder.. |
|
1643.14 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Siemens iQ700 CT718L1B0 įmontuojamas kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
1649.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Siemens CT718L1B0 iQ700 Einbau-Kaffeevollautomat Black | CT718L1B0 | 4242003895580 |
|
1653.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Įmontuojamas kavos aparatas Siemens iQ700 CT718L1B0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1664.08 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1664.08 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Siemens Robotas ekspresso kava 19 barų įmontuojamas juodas - CT718L1B0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2286.0 € |
|
1666.63 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L CT718L1B0 |
|
1673.31 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
1673.31 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L |
|
1684.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1684.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas kavos aparatas Siemens iQ700 CT718L1B0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1708.89 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1708.89 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Siemens iQ700 CT718L1B0 kavavirė – visiškai automatinė espresso kavavirė, 2,4 l.. |
|
1732.68 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L |
|
1800.81 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L |
|
1801.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1801.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siemens iQ700 CT718L1B0 coffee maker Fully-auto Espresso machine 2.4 L |
|
1835.01 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Siemens iQ700 CT718L1B0 kavos virimo aparatas Pilnai automatinis espreso kavos a.. |
|
1847.87 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Siemens iQ700 CT718L1B0 įmontuojamas visiškai automatinis kavos aparatas, 2.4 L |
|
1930.90 €
|
Į parduotuvę luminaris.lt |
Siemens iQ700 CT718L1B0 kavos aparatas visiškai automatinis espresso kavinukas 2.. |
|
2012.85 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 16:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4242003895580 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1600w |
| Aukštis | 45cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 38cm |
| Svoris | 19.8kg |
| Slėgis | 19bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, karštas vanduo, karštas pienas, juoda kava, americano, latte, kava su pienu, dvigubas espresas |
| Vandens talpa | 2.4l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 500g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Indikatoriai | elektroninis ekranas |
| Ekranas | + |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | pieno putų sistemos vamzdelis, indas pienui |
| Išmanus įrenginys | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |




































