Šaldytuvas Sharp SJFBA05DTXLEEU kaina
Šaldytuvas Sharp SJFBA05DTXLEEU kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4550556123129 |
| Gamintojo kodas | sjfba05dtxleeu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 224kwh |
| Bendra talpa | 270l |
| Šaldytuvo talpa | 195l |
| Šaldiklio talpa | 75l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 7val. |
| Užšaldymo galia | 4.6kg/24h |
| Klimato klasė | n-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 53kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | 3 stiklinės lentynos, 3 lentynos durelėse, 3 plastikiniai šaldiklio stalčiai, Šalto oro cirkuliacija |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |


















