Šaldytuvas Sharp SJ-FBB05DTXWE kaina
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB05DTXWE kaina
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB05DTXWEEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
339.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB05DTXWEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
298.58 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
298.58 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Sharp SJFBB05DTXWEEU šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.76 eur/mėn |
|
298.58 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
298.58 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Sharp šaldytuvas-šaldiklis SJ-FBB05DTXWE |
|
298.98 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
298.98 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB05DTXWEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
339.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
339.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB05DTXWEEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
339.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Fridge-freezer SJ-FBB05DTXWE |
|
356.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
356.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sharp šaldytuvas-šaldiklis SJ-FBB05DTXWE |
|
369.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
369.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Chłodziarko-zamrażarka SJ-FBB05DTXWE | SJ-FBB05DTXWE | 4550556129084 |
|
408.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 19:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4550556129084 |
| Gamintojo kodas | sj-fbb05dtxwe |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 224kwh |
| Bendra talpa | 288l |
| Šaldytuvo talpa | 204l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | st-sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 52kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | nanofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |
























