Šaldytuvas Sharp SJBA10DMXWFEU kaina
Šaldytuvas Sharp SJBA10DMXWFEU kaina
Sharp SJBA10DMXWFEUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 544.0 € |
|
439.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SHARP SJBA10DMXWFEU Šaldytuvas |
|
439.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
439.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sharp SJBA10DMXWFEU šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.90 eur/mėn |
|
549.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-04 20:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4974019183473 |
| Gamintojo kodas | sjba10dmxwfeu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 312kwh |
| Bendra talpa | 331l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 101l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 67kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 90° durų atidarymas; kvapų nepernešimas tarp skyrių |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |


































