Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXWE kaina
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXWE kaina
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB04DTXWEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sharp SJ-FBB04DTXWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
286.46 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB04DTXWEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sharp šaldytuvas-šaldiklis SJ-FBB04DTXWE |
|
280.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
280.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sharp SJ-FBB04DTXWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
286.46 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sharp SJFBB04DTXWEEU šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.83 eur/mėn |
|
358.26 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Fridge-freezer SJ-FBB04DTXWE |
|
382.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
382.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Chłodziarko-zamrażarka SJ-FBB04DTXWE | SJ-FBB04DTXWE | 4550556129015 |
|
402.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 19:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4550556129015 |
| Gamintojo kodas | sj-fbb04dtxwe |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 221kwh |
| Bendra talpa | 268l |
| Šaldytuvo talpa | 184l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | st-sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 170cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 49kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Palaikomos technologijos | nanofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |





























