Sharp SJ-FBB02DTXWE kaina
Sharp SJ-FBB02DTXWE kaina
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB02DTXWEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399.99 € |
|
279.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-08-07 06:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Sharp |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4550556128971 |
| Gamintojo kodas | sj-fbb02dtxwe-eu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 212kwh |
| Bendra talpa | 230l |
| Šaldytuvo talpa | 146l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | st-sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 152cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 47.5kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |

















