Sharp SJ-FBB02DTXWE цена
Sharp SJ-FBB02DTXWE цена
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB02DTXWEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
279.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB02DTXWE-EU |
|
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Sharp SJ-FBB02DTXWE-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 326.0 € |
|
279.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB02DTXWEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
279.99 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB02DTXWE-EU |
|
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
319.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Lodówka Sharp SHARP lodówka z zamrażarką na dole 152 cm biały SJ-FBB02DTXWE-EU |.. |
|
362.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Šaldytuvas Sharp su šaldikliu apačioje 152 cm White SJ-FBB02DTXWE-EU | SJ-FBB02D.. |
|
432.65 €
|
B магазин enter24.eu |
Sharp SJFBB02DTXWEEU šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.25 eur/mėn |
|
442.49 €
|
B магазин rde.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 15:02
! Сообщить об ошибке| Марка | Sharp |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4550556128971 |
| Gamintojo kodas | sj-fbb02dtxwe-eu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 212kwh |
| Bendra talpa | 230l |
| Šaldytuvo talpa | 146l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | st-sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 152cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 47.5kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |


















