Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXLE kaina
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXLE kaina
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB04DTXLEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
329.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB04DTXLEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
329.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas SHARP SJFBB04DTXLEEU |
|
362.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
362.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sharp SJFBB04DTXLEEU šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 63.08 eur/mėn |
|
378.49 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
378.49 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
Sharp šaldytuvas-šaldiklis SJ-FBB04DTXLE |
|
379.01 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
379.01 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Fridge-freezer SJ-FBB04DTXLE |
|
407.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
407.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Chłodziarko-zamrażarka SJ-FBB04DTXLE | SJ-FBB04DTXLE | 4550556129039 |
|
420.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4550556129039 |
| Gamintojo kodas | sj-fbb04dtxle |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 221kwh |
| Bendra talpa | 268l |
| Šaldytuvo talpa | 184l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | st-sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 170cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 51kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | vidinis led apšvietimas |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | nanofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |
























