Šaldytuvas Sharp SJFBA05DTXWE kaina
Šaldytuvas Sharp SJFBA05DTXWE kaina
Sharp SJFBA05DTXWEEU |
|
360.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
360.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sharp SJFBA05DTXWEEU šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.50 eur/mėn |
|
364.97 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sharp SJ-FBA05DTXWE-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 431.0 € |
|
364.97 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Sharp SHARP lodówka su zamrażarką na dole 180 cm balta SJFBA05DTXWEEU.. |
|
364.97 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
364.97 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Sharp Lodówka Sharp SHARP lodówka z zamrażarką na dole 180 cm biał.. |
|
392.34 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Lodówka Sharp SHARP lodówka z zamrażarką na dole 180 cm biały SJFBA05DTXWEEU | S.. |
|
454.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas Sharp su šaldikliu apačioje 180 cm White SJFBA05DTXWEEU | SJFBA05DTXW.. |
|
523.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 00:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4550556124416 |
| Gamintojo kodas | sj-fba05dtxwe-eu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 224kwh |
| Bendra talpa | 270l |
| Šaldytuvo talpa | 195l |
| Šaldiklio talpa | 75l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 4.6kg/24h |
| Klimato klasė | n, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 52kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Kita | 3 plastikiniai šaldiklio stalčiai |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |


















