Mikrobangų krosnelė SHARP R20DS kaina
Mikrobangų krosnelė SHARP R20DS kaina
SHARP R20DS Mikrobangų krosnelė |
|
76.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
76.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 09:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019902631 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 25.6cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Svoris | 11kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | vidaus apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |
























